Пн-Пт: 8:00 - 23:00, Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Обробка заявок на кредит - 24/7 без вихідних

Мова:

Довідка Credit 7

Хто може отримати кредит в Credit7?

Кредит може отримати будь-який громадянин України, який досяг 18-ти років. Ми кредитуємо навіть з поганою кредитною історією, безробітних, та тих,хто знаходиться в декретній відпустці.

Які документи потрібні для оформлення онлайн кредиту?

Потрібен тільки паспорт і ідентифікаційний номер платника податків (ІПН), ми не вимагаємо фотографій з паспортом або завантаження сканкопій документів.

Скільки часу буде розглядається моя заявка?

Всього за пару хвилин ви отримаєте рішення за вашою заявкою, в разі позитивного рішення гроші надійдуть на вашу карту миттєво. Вам не потрібно відвідувати відділення або виходити з будинку!

Як погасити кредит?

Будь-яким зручним для вас способом. 1) Банківською карткою - авторизувавшись на нашому сайті, в розділі «особистий кабінет». 2) Готівкою в терміналах Ibox та Приват Банку. (Гроші надходять миттєво, ви не платите додаткових комісій за оплату по Вашому кредиту)

Що робити, якщо не встигаю погасити кредит?

Ви можете перенести дату погашення кредиту. Сплативши фактично нараховані відсотки, ви автоматично продовжуєте термін кредиту на кількість днів попереднього користування.

Чи будуть нараховуватися відсотки по кредиту в період дії карантину?

В період дії карантину відсотки і тіло кредиту необхідно оплачувати в розмірі та в строки встановлені договором. Стандартна ставка по кредиту була заздалегідь зазначена в кредитному договорі і є фіксованою. Розрахунок відсотків за стандартною ставкою не пов'язаний з карантином і не є підвищенням ставки, а є застосуванням ставки, яка була заздалегідь зумовлена ​​в договорі. Позичальники звільняються тільки від оплати неустойки (штрафів та пені), в зв'язку з чим наша компанія призупинила їх нарахування. Відсотки не є неустойкою, тому нараховуються згідно з умовами договору.

Чи нараховуються штрафи і пені в період дії карантину?

Згідно з внесеними змінами до чинного законодавства для споживачів (клієнтів) передбачено звільнення від сплати неустойки (штрафів, пені) за невиконання (прострочення виконання) зобов'язань за кредитними договорами в період дії карантину, який виник у зв'язку з поширенням коронавируса (COVID-19) в 2020 році.