Прострочена заборгованість

Для врегулювання построченої заборгованості Вам потрібно:

message

Самостійно звернутися до відділу по роботі з просроченою заборгованістю Товариства, щоб знайти варіант вирішення Вашого питання, за номером: 044 384 10 29

email

Якщо у Вас не виходить вирішити питання через відділ по роботі з простроченою заборгованістю, напишіть нам  –  ми обов’язково розберемося в проблемі та спробуємо допомогти.

online-payment

Якщо Ви маєте кошти, але не знаєте, де і як сплатити кредит, ця інформація для Вас: як погасити.

Товариство здійснює свою діяльність у відповідності до вимог чинного законодавства, дбає про свою репутацією та піклується про кожного клієнта. Усі звернення наших клієнтів ми розглядаємо в порядку, визначеному чинним законодавством та внутрішнім . За результатом розгляду скарг Товариство направить відповідь у спосіб, в який надійшла скарга. Відповідь має містити в собі інформацію про задоволення вимог скаржника або відхилення (як повністю так і в частині).

Якщо надана відповідь Вас не задовольнила, і Ви вважаєте, що Ваші права порушені, – Ви можете направити відповідне звернення до Національного банку України. Порядок розгляду звернень громадян Національним банком України за посиланням: bank.gov.ua

Ми прагнемо бути найкращими, постійно працюємо над удосконаленням нашого сервісу, тому будемо Вам вдячні за ідеї, побажання та зауваження, які Ви можете залишити .

info-icon

Звертаємо Вашу увагу, що Компанія не використовує заборонених методів роботи з проблемною заборгованістю і дотримується всіх норм етичної поведінки.

При врегулюванні простроченої заборгованості працівники керуються затвердженими в Товаристві та .

Архів