7 КРОКІВ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

17.07.2023

 1. Встановіть фінансові цілі.
  Визначте, що означає для вас фінансова незалежність. Це може бути досягнення фінансової стабільності, накопичення достатнього капіталу для власного бізнесу або раннього виходу на пенсію. Запишіть свої цілі та створіть план дій для їх досягнення.
 2. Створіть бюджет.
  Оцініть свої доходи та витрати і створіть реалістичний бюджет. Визначте, які витрати можна зменшити, щоб звільнити гроші для заощаджень та інвестицій.
 3. Зменшуйте борги.
  Розробіть стратегію для погашення боргів. Розгляньте можливість консолідації боргів для зниження загальних платежів.
 4. Розпочніть заощадження.
  Регулярно відкладайте гроші на екстрені випадки та накопичувальний рахунок. Рекомендовано відкладати принаймні 10-15% від свого доходу в якості заощаджень.
 5. Розробіть інвестиційну стратегію.
  Передайте частину своїх заощаджень на інвестиції для зростання капіталу. Вивчайте різні види інвестицій, такі як акції, облігації, нерухомість або фонди. При необхідності зверніться до фінансового консультанта для отримання професійної поради.
 6. Забезпечте страхування.
  Оцініть свої потреби в страхуванні. Не заощаджуйте на безпеці, тому що це може призвести до витрат в майбутньому.
 7. Постійно навчайтесь.
  Навчання відкриває нові можливості та розширює ваше розуміння фінансового світу.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.