7 КРОКІВ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

17.07.2023

 1. Встановіть фінансові цілі.
  Визначте, що означає для вас фінансова незалежність. Це може бути досягнення фінансової стабільності, накопичення достатнього капіталу для власного бізнесу або раннього виходу на пенсію. Запишіть свої цілі та створіть план дій для їх досягнення.
 2. Створіть бюджет.
  Оцініть свої доходи та витрати і створіть реалістичний бюджет. Визначте, які витрати можна зменшити, щоб звільнити гроші для заощаджень та інвестицій.
 3. Зменшуйте борги.
  Розробіть стратегію для погашення боргів. Розгляньте можливість консолідації боргів для зниження загальних платежів.
 4. Розпочніть заощадження.
  Регулярно відкладайте гроші на екстрені випадки та накопичувальний рахунок. Рекомендовано відкладати принаймні 10-15% від свого доходу в якості заощаджень.
 5. Розробіть інвестиційну стратегію.
  Передайте частину своїх заощаджень на інвестиції для зростання капіталу. Вивчайте різні види інвестицій, такі як акції, облігації, нерухомість або фонди. При необхідності зверніться до фінансового консультанта для отримання професійної поради.
 6. Забезпечте страхування.
  Оцініть свої потреби в страхуванні. Не заощаджуйте на безпеці, тому що це може призвести до витрат в майбутньому.
 7. Постійно навчайтесь.
  Навчання відкриває нові можливості та розширює ваше розуміння фінансового світу.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]