7 КРОКІВ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

17.07.2023

 1. Встановіть фінансові цілі.
  Визначте, що означає для вас фінансова незалежність. Це може бути досягнення фінансової стабільності, накопичення достатнього капіталу для власного бізнесу або раннього виходу на пенсію. Запишіть свої цілі та створіть план дій для їх досягнення.
 2. Створіть бюджет.
  Оцініть свої доходи та витрати і створіть реалістичний бюджет. Визначте, які витрати можна зменшити, щоб звільнити гроші для заощаджень та інвестицій.
 3. Зменшуйте борги.
  Розробіть стратегію для погашення боргів. Розгляньте можливість консолідації боргів для зниження загальних платежів.
 4. Розпочніть заощадження.
  Регулярно відкладайте гроші на екстрені випадки та накопичувальний рахунок. Рекомендовано відкладати принаймні 10-15% від свого доходу в якості заощаджень.
 5. Розробіть інвестиційну стратегію.
  Передайте частину своїх заощаджень на інвестиції для зростання капіталу. Вивчайте різні види інвестицій, такі як акції, облігації, нерухомість або фонди. При необхідності зверніться до фінансового консультанта для отримання професійної поради.
 6. Забезпечте страхування.
  Оцініть свої потреби в страхуванні. Не заощаджуйте на безпеці, тому що це може призвести до витрат в майбутньому.
 7. Постійно навчайтесь.
  Навчання відкриває нові можливості та розширює ваше розуміння фінансового світу.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.