ЧОМУ МОЖУТЬ НЕ СХВАЛЮВАТИ КРЕДИТ?

18.10.2023

Існує багато причин, чому банк чи фінансова установа можуть не схвалити кредитну заявку. Ось деякі з можливих причин:

 1. Недостатній кредитний рейтинг.
  Кредитний рейтинг – це числова оцінка вашої кредитної історії. Якщо у вас низький рейтинг або відсутня кредитна історія, банк може вважати вас високим ризиком і відмовити в кредиті.
 2. Недостатній дохід.
  Банки перевіряють ваш дохід, щоб переконатися, що ви можете забезпечити повернення позики. Якщо ваш дохід недостатній для великої кредитної суми або для ваших фінансових зобов’язань, це може бути причиною відмови.
 3. Велика кількість заборгованостей.
  Якщо у вас вже є багато невиплачених кредитів або заборгованостей, банк може не схвалити новий кредит, оскільки це збільшує ймовірність невиплати.
 4. Нестабільна робота.
  Банки можуть враховувати стабільність вашої роботи. Якщо ви часто змінюєте роботу або маєте нестабільний дохід, це може вплинути на рішення.
 5. Погана кредитна історія.
  Якщо у вас є історія прострочених платежів, банк може не довіряти вашій здатності вчасно повертати кредити.
 6. Вік або імміграційний статус.
  Деякі банки можуть враховувати вік та статус виїзду особи під час прийняття рішення про надання кредиту.
 7. Неякісна заявка.
  Неправильно заповнена або недостатньо документована кредитна заявка може призвести до відмови.
 8. Велика сума запитуваного кредиту.
  Якщо ви запитуєте велику суму, це може потребувати додаткового обговорення та підтвердження вашої здатності повернути кредит.
 9. Політика банку або фінансової установи.
  Різні банки та фінансові установи мають різні критерії схвалення кредитів, і це може вплинути на результат.
 10. Кредитний запит після послідовних відмов.
  Якщо ви подавали кілька кредитних заявок і отримували відмови, це також може негативно вплинути на можливість схвалення наступної заявки.

Завжди слід ретельно оцінювати свою фінансову ситуацію перед подачею заявки на кредит та спробувати підготувати всі необхідні документи та інформацію для підвищення своїх шансів на схвалення кредиту.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.