ЧОМУ МОЖУТЬ НЕ СХВАЛЮВАТИ КРЕДИТ?

18.10.2023

Існує багато причин, чому банк чи фінансова установа можуть не схвалити кредитну заявку. Ось деякі з можливих причин:

 1. Недостатній кредитний рейтинг.
  Кредитний рейтинг – це числова оцінка вашої кредитної історії. Якщо у вас низький рейтинг або відсутня кредитна історія, банк може вважати вас високим ризиком і відмовити в кредиті.
 2. Недостатній дохід.
  Банки перевіряють ваш дохід, щоб переконатися, що ви можете забезпечити повернення позики. Якщо ваш дохід недостатній для великої кредитної суми або для ваших фінансових зобов’язань, це може бути причиною відмови.
 3. Велика кількість заборгованостей.
  Якщо у вас вже є багато невиплачених кредитів або заборгованостей, банк може не схвалити новий кредит, оскільки це збільшує ймовірність невиплати.
 4. Нестабільна робота.
  Банки можуть враховувати стабільність вашої роботи. Якщо ви часто змінюєте роботу або маєте нестабільний дохід, це може вплинути на рішення.
 5. Погана кредитна історія.
  Якщо у вас є історія прострочених платежів, банк може не довіряти вашій здатності вчасно повертати кредити.
 6. Вік або імміграційний статус.
  Деякі банки можуть враховувати вік та статус виїзду особи під час прийняття рішення про надання кредиту.
 7. Неякісна заявка.
  Неправильно заповнена або недостатньо документована кредитна заявка може призвести до відмови.
 8. Велика сума запитуваного кредиту.
  Якщо ви запитуєте велику суму, це може потребувати додаткового обговорення та підтвердження вашої здатності повернути кредит.
 9. Політика банку або фінансової установи.
  Різні банки та фінансові установи мають різні критерії схвалення кредитів, і це може вплинути на результат.
 10. Кредитний запит після послідовних відмов.
  Якщо ви подавали кілька кредитних заявок і отримували відмови, це також може негативно вплинути на можливість схвалення наступної заявки.

Завжди слід ретельно оцінювати свою фінансову ситуацію перед подачею заявки на кредит та спробувати підготувати всі необхідні документи та інформацію для підвищення своїх шансів на схвалення кредиту.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.