ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

27.11.2023

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному:

 1. Зміна ставлення до життя.
  Деякі люди можуть змінити своє ставлення до життя після отримання значних сум грошей. Вони можуть відчувати більшу впевненість у собі і своїх можливостях, а також більшу незалежність.
 2. Зміна цінностей.
  Велика кількість грошей може призвести до перегляду цінностей та пріоритетів. Люди можуть почати більше цінувати матеріальний комфорт та розкоші, або, навпаки, вони можуть віддавати більше уваги філантропії та допомозі іншим.
 3. Зміна способу життя.
  Зі збільшенням фінансових можливостей люди можуть змінювати свій спосіб життя, переїжджати в інші місця, купувати дорогі речі, подорожувати тощо.
 4. Вплив на стосунки.
  Гроші можуть вплинути на стосунки між людьми, зокрема в сім’ї і серед друзів. Вони можуть стати джерелом конфліктів або, навпаки, зміцнювати відносини, залежно від того, які цінності закладено в стосунках.
 5. Спричинення стресу.
  Зауважте, що велика сума грошей може бути супроводжена стресом та відповідальністю, особливо якщо ви повинні керувати великими фінансовими активами або вести власний бізнес.

Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що гроші – це інструмент, яким можна досягти різних цілей в житті, але вони не повинні визначати вашу особистість чи цінність як людини.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку на кредит В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

РЕЦЕНЗІЇ НА КОРИСНІ ФІНАНСОВІ КНИГИ

Зважаючи на широкий спектр фінансових тем, існує безліч книг, які можуть бути корисними для різних аспектів фінансів. Ось кілька рецензій на деякі популярні фінансові книги: Ця книга встановлює новий погляд на гроші та інвестиції, розглядаючи їх через призму двох різних батьківських підходів. Книга надихає думати про гроші як про інструмент для досягнення фінансового успіху. Заснована […]

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Все ще не вирішили, що подарувати вашій другій половинці?Ми хочемо вам запропонувати декілька ідей для подарунків! Важливо враховувати інтереси та смаки вашого партнера, а також пам’ятати, що найцінніше – це увага та любов, яку ви вкладаєте у подарунок❤️

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛЮТИЙ

🔮Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці! 👇🏻👇🏻👇🏻

ЯК УПРАВЛЯТИ ФІНАНСАМИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ?

Управління фінансами під час подорожі — це важлива навичка, яка дозволяє заощаджувати гроші, уникати непорозумінь та максимально насолоджуватися подорожжю.

НАЙПРИБУТКОВІШІ ПРОФЕСІЇ У 2024 РОЦІ

Найприбутковіші професії, які варто опанувати у 2024 році🔥