ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

18.03.2024

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати.

Нижче декілька підходів:

 1. Профілактика.
  Інвестування в профілактичні заходи, такі як здорове харчування, регулярна фізична активність та регулярні медичні огляди, може допомогти уникнути серйозних медичних проблем у майбутньому, що зменшує потребу у великих витратах на лікування.
 2. Страховка.
  Важливо мати адекватне медичне страхування. Відкладання коштів на покриття медичних витрат у випадку нещасних випадків або захворювань може запобігти фінансовій кризі у разі потреби в лікуванні.
 3. Бюджетне здорове харчування.
  Здорове харчування не обов’язково має бути дорогим. Планування їжі, зниження споживання оброблених продуктів та приготування їжі вдома можуть допомогти зекономити гроші та підтримати здоровий спосіб життя.
 4. Розумне використання медичних послуг.
  Звертайте увагу на вартість медичних послуг та ліків, шукайте можливості знижок, використовуйте загальнодоступні альтернативні методи лікування, де це можливо.
 5. Фізична активність без великих витрат.
  Вибирайте доступні форми фізичної активності, такі як прогулянки, біг, велосипед, вправи вдома або в парку, замість коштовних абонементів у фітнес-центрі.
 6. Самодіагностика та самолікування.
  У деяких випадках можна самостійно визначити причину деяких медичних симптомів та використовувати доступні засоби для лікування невеликих неприємностей, таких як легкі застуди або порізи.

Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ПРИЙШОВ ЧАС ЗМІНЮВАТИ РОБОТУ?

Визначити, коли прийшов час змінювати роботу, може бути складною задачею, але ось кілька ознак, які можуть вказувати на це: Зверніть увагу на ці ознаки і відчуття. Якщо ви відчуваєте, що хоча б один пункт про вас, можливо, настав час розглянути можливість зміни роботи. Пам’ятайте, що це рішення потребує обдуманої стратегії та планування.