ДОДАТКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БЮДЖЕТУ

31.01.2022

З чого починається економія? Так, з правильного розподілу бюджету. Записувати все на лист не завжди зручно. Зараз кожен з нас постійно носить з собою смартфон, тому таку корисну фінансову звичку можна виховувати в ньому. Протестували за вас кілька додатків, ділимося найкращими з них.

1. Wallet

Якщо ви не хочете збирати інформацію самостійно та володієте смартфоном на Android, то вам підійде ця програма. Тому що всі звіти він будує за вас. Зручно, що можна використовувати кілька валют одразу. Програма дозволяє створювати шаблони платежів та списки покупок.

2. Monefy

До іконки цього додатку рука тяглася найчастіше. Інтуїтивно і одразу вам буде зрозуміло, як з ним працювати. Сучасний стиль та багато можливостей. Відразу представлені всі необхідні категорії витрат, а інтервали витрат ви можете встановити самостійно.

3. CoinKeeper

Саме ця програма найкраще працює на будь-якому пристрої. Особливо вам підійде для ведення невеликого бізнесу або контролю фінансів у великій родині. Має всі необхідні функції, види платежів та працює з будь-яким банком.

Пам’ятайте, що варто записувати не лише свої витрати, а й прибутки. Визначайте найвитратніші категорії та заощаджуйте свій бюджет.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.