ДОДАТКИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БЮДЖЕТУ

31.01.2022

З чого починається економія? Так, з правильного розподілу бюджету. Записувати все на лист не завжди зручно. Зараз кожен з нас постійно носить з собою смартфон, тому таку корисну фінансову звичку можна виховувати в ньому. Протестували за вас кілька додатків, ділимося найкращими з них.

1. Wallet

Якщо ви не хочете збирати інформацію самостійно та володієте смартфоном на Android, то вам підійде ця програма. Тому що всі звіти він будує за вас. Зручно, що можна використовувати кілька валют одразу. Програма дозволяє створювати шаблони платежів та списки покупок.

2. Monefy

До іконки цього додатку рука тяглася найчастіше. Інтуїтивно і одразу вам буде зрозуміло, як з ним працювати. Сучасний стиль та багато можливостей. Відразу представлені всі необхідні категорії витрат, а інтервали витрат ви можете встановити самостійно.

3. CoinKeeper

Саме ця програма найкраще працює на будь-якому пристрої. Особливо вам підійде для ведення невеликого бізнесу або контролю фінансів у великій родині. Має всі необхідні функції, види платежів та працює з будь-яким банком.

Пам’ятайте, що варто записувати не лише свої витрати, а й прибутки. Визначайте найвитратніші категорії та заощаджуйте свій бюджет.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.