ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО ПОЗИТИВНОЇ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ

31.01.2022

Щоб запобігти застуді, ми бережемо себе: тепло одягаємося, не п’ємо крижані напої, у холодній воді не купаємось. Для вашої кредитної історії пропонуємо дотримуватися такої ж інструкції: подбати про її якість заздалегідь.

Потрібно жити за коштами. «Не жили багато, нема чого й починати». І ще багато таких приказок можна почути від супротивників кредитної системи. Добре, коли все виходить вчасно і у фінансовій допомоги з боку немає потреби. Проте так є не завжди. Тяжке грошове становище може виникнути у кожного з нас і зазвичай абсолютно раптово. Тоді ми звертаємося до організацій з видачі кредитів.

Зараз можна зустріти велику кількість пропозицій щодо позик: короткострокові, довгострокові, розстрочки, під заставу автомобіля та інші. Якими б не були умови, важливим є одне: своєчасна виплата з боку клієнта. Тоді й проблем із майбутніми кредитами у вас не буде. Credit7 довіряє своїм клієнтам, тому навіть при виниклих сумнівах у своїй позитивній кредитній історії, ви можете подати заявку, щоб дізнатися про швидке рішення за нею.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.