ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО ПОЗИТИВНОЇ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ

31.01.2022

Щоб запобігти застуді, ми бережемо себе: тепло одягаємося, не п’ємо крижані напої, у холодній воді не купаємось. Для вашої кредитної історії пропонуємо дотримуватися такої ж інструкції: подбати про її якість заздалегідь.

Потрібно жити за коштами. «Не жили багато, нема чого й починати». І ще багато таких приказок можна почути від супротивників кредитної системи. Добре, коли все виходить вчасно і у фінансовій допомоги з боку немає потреби. Проте так є не завжди. Тяжке грошове становище може виникнути у кожного з нас і зазвичай абсолютно раптово. Тоді ми звертаємося до організацій з видачі кредитів.

Зараз можна зустріти велику кількість пропозицій щодо позик: короткострокові, довгострокові, розстрочки, під заставу автомобіля та інші. Якими б не були умови, важливим є одне: своєчасна виплата з боку клієнта. Тоді й проблем із майбутніми кредитами у вас не буде. Credit7 довіряє своїм клієнтам, тому навіть при виниклих сумнівах у своїй позитивній кредитній історії, ви можете подати заявку, щоб дізнатися про швидке рішення за нею.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]