ІДЕЇ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ

23.10.2023

Святкування Хелловіну – це час для веселощів, страху та креативності. Ось декілька ідей, які допоможуть зробити ваше святкування цього свята особливим:

 1. Костюми.
  Обов’язковий атрибут Хелловіну – це костюми. Організуйте конкурс на кращий костюм для дітей і дорослих. Ви можете вибрати тематику для костюмів, наприклад, обличчя монстра, вампіра, відьми, зомбі або супергероя.
 2. Декорації.
  Прикрасьте ваш дім або оселю декораціями в стилі Хелловіну: павуки, мережива, ліхтарики тощо. Створіть жахливу атмосферу.
 3. Солодощі.
  Приготуйте тематичні солодощі, такі як “мозкові” коржі, “червиві” хот-доги, “кісткові” палочки. Не забудьте про вареники з гарбуза та гарбузові пироги.
 4. Вечірка зі страшилками.
  Розповідайте страшні історії або слухайте аудіокниги з жахливими сюжетами. Можна також влаштувати перегляд фільмів жахів.
 5. Відкритий кіносеанс.
  Створіть невелике кіносвято на свіжому повітрі або вдома, демонструючи класичні фільми жахів або мультфільми для дітей.
 6. Різдвяний ринок Хелловіну.
  Організуйте міні-різдвяний ринок з різними товарами і ласощами в стилі Хеловіну.
 7. Креативні майстер-класи.
  Проведіть майстер-класи з виготовлення ляльок вуду, масок чи інших речей, пов’язаних з Хелловіном.
 8. Жахлива музика.
  Створіть плейлист із жахливою музикою, яку можна слухати під час святкування.
 9. Фотосесія.
  Організуйте фотосесію в костюмах та декораціях Хелловіну. Додайте фільтри або спеціальні ефекти, щоб зробити фотографії ще цікавішими.
 10. Квести та пригоди.
  Створіть інтерактивну гру або квест, де гості можуть виконувати завдання та розв’язувати головоломки, щоб знайти скарб або втекти від “монстрів”.

Нехай ваше святкування Хелловіну буде веселим і незабутнім для всіх учасників!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.