ІДЕЇ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ

23.10.2023

Святкування Хелловіну – це час для веселощів, страху та креативності. Ось декілька ідей, які допоможуть зробити ваше святкування цього свята особливим:

 1. Костюми.
  Обов’язковий атрибут Хелловіну – це костюми. Організуйте конкурс на кращий костюм для дітей і дорослих. Ви можете вибрати тематику для костюмів, наприклад, обличчя монстра, вампіра, відьми, зомбі або супергероя.
 2. Декорації.
  Прикрасьте ваш дім або оселю декораціями в стилі Хелловіну: павуки, мережива, ліхтарики тощо. Створіть жахливу атмосферу.
 3. Солодощі.
  Приготуйте тематичні солодощі, такі як “мозкові” коржі, “червиві” хот-доги, “кісткові” палочки. Не забудьте про вареники з гарбуза та гарбузові пироги.
 4. Вечірка зі страшилками.
  Розповідайте страшні історії або слухайте аудіокниги з жахливими сюжетами. Можна також влаштувати перегляд фільмів жахів.
 5. Відкритий кіносеанс.
  Створіть невелике кіносвято на свіжому повітрі або вдома, демонструючи класичні фільми жахів або мультфільми для дітей.
 6. Різдвяний ринок Хелловіну.
  Організуйте міні-різдвяний ринок з різними товарами і ласощами в стилі Хеловіну.
 7. Креативні майстер-класи.
  Проведіть майстер-класи з виготовлення ляльок вуду, масок чи інших речей, пов’язаних з Хелловіном.
 8. Жахлива музика.
  Створіть плейлист із жахливою музикою, яку можна слухати під час святкування.
 9. Фотосесія.
  Організуйте фотосесію в костюмах та декораціях Хелловіну. Додайте фільтри або спеціальні ефекти, щоб зробити фотографії ще цікавішими.
 10. Квести та пригоди.
  Створіть інтерактивну гру або квест, де гості можуть виконувати завдання та розв’язувати головоломки, щоб знайти скарб або втекти від “монстрів”.

Нехай ваше святкування Хелловіну буде веселим і незабутнім для всіх учасників!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.