ІНВЕСТУВАННЯ

31.01.2022

Якщо ввести в пошукову систему слово “інвестування”, то вас відразу занурить у великий потік інформації. Розібратися в цьому морі дуже складно. Сьогодні ми поговоримо про тренд на інвестиції, хто хоче вам це продати і куди справді вигідно вкладати кошти.

Зараз навіть соцмережі, куди ми приходимо за відпочинком, розповідають нам про інвестиції. І звучить все дуже легко та просто. Чи так це?

По-перше, інвестування – це робота. Як і будь-яка інша, вона потребує навичок, уваги, часу та сил. Потрібно вивчити велику кількість інформації, розібратися в ній, можливо, пройти якісне навчання та поваритися в новій сфері. Обов’язково бути готовим до ризиків та втрат. Звідси випливає базовий висновок: стати інвестором за тиждень, як обіцяють на різних курсах, вам не вдасться.

По-друге, для вигідного інвестування потрібні не останні гроші, які ви маєте. Мало того, канали та способи варто розділяти: купівля акцій чи облігацій, вкладення у нерухомість чи золото. Головне, правильно розподілити весь фінансовий портфель.

По-третє, спробуємо розглянути не матеріальне, а ментальне інвестування. Ідеться про те, щоб вкладати не в акції, а в себе. Прислухайтеся до себе, зверніть увагу на своє здоров’я: і фізичне, і психологічне. Можливо, настав час для самореалізації чи довгоочікуваного відпочинку. Це теж інвестування, лише у своє успішне майбутнє. Вам потрібна енергія для досягнення мети.

Приступаючи до чогось нового, завжди збирайте інформацію. Розглядаючи інвестування як вкладення капіталу з одержання прибутку, виберіть найголовніше для себе в даний період времени. Можливо, ви давно хотіли навчитися нової професії? Чи вже ви отримали роботу мрії, для якої потрібна якісна техніка? Тоді покупка комп’ютера або фотоапарата – це інвестиція, яка незабаром окупиться. Credit7 готовий стати партнером. Щоб зробити перший крок, ви можете оформити першу позику під 0,01% і отримати гроші прямо зараз на картку. Почніть діяти прямо зараз!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.