ІНВЕСТУВАННЯ

31.01.2022

Якщо ввести в пошукову систему слово “інвестування”, то вас відразу занурить у великий потік інформації. Розібратися в цьому морі дуже складно. Сьогодні ми поговоримо про тренд на інвестиції, хто хоче вам це продати і куди справді вигідно вкладати кошти.

Зараз навіть соцмережі, куди ми приходимо за відпочинком, розповідають нам про інвестиції. І звучить все дуже легко та просто. Чи так це?

По-перше, інвестування – це робота. Як і будь-яка інша, вона потребує навичок, уваги, часу та сил. Потрібно вивчити велику кількість інформації, розібратися в ній, можливо, пройти якісне навчання та поваритися в новій сфері. Обов’язково бути готовим до ризиків та втрат. Звідси випливає базовий висновок: стати інвестором за тиждень, як обіцяють на різних курсах, вам не вдасться.

По-друге, для вигідного інвестування потрібні не останні гроші, які ви маєте. Мало того, канали та способи варто розділяти: купівля акцій чи облігацій, вкладення у нерухомість чи золото. Головне, правильно розподілити весь фінансовий портфель.

По-третє, спробуємо розглянути не матеріальне, а ментальне інвестування. Ідеться про те, щоб вкладати не в акції, а в себе. Прислухайтеся до себе, зверніть увагу на своє здоров’я: і фізичне, і психологічне. Можливо, настав час для самореалізації чи довгоочікуваного відпочинку. Це теж інвестування, лише у своє успішне майбутнє. Вам потрібна енергія для досягнення мети.

Приступаючи до чогось нового, завжди збирайте інформацію. Розглядаючи інвестування як вкладення капіталу з одержання прибутку, виберіть найголовніше для себе в даний період времени. Можливо, ви давно хотіли навчитися нової професії? Чи вже ви отримали роботу мрії, для якої потрібна якісна техніка? Тоді покупка комп’ютера або фотоапарата – це інвестиція, яка незабаром окупиться. Credit7 готовий стати партнером. Щоб зробити перший крок, ви можете оформити першу позику під 0,01% і отримати гроші прямо зараз на картку. Почніть діяти прямо зараз!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.