КУДИ ІНВЕСТУВАТИ У 2022 РОЦІ?

09.02.2022

Ми маємо коротку відповідь: в себе! Розповідаємо чому це так важливо і як все зробити правильно.

Для насиченого та яскравого життя нам потрібна енергія. Ми її витрачаємо щодня, щохвилини: на роботу, спілкування з друзями, вирішення побутових проблем, допомогу сім’ї та свій розвиток. Тому треба вміти поповнювати запаси за допомогою піклування про себе.

 1. Фізичне здоров’я.
  Регулярно перевіряйтесь у спеціалістів. Не варто відтягувати до останнього, щоб потім не вирішувати ще серйозніших проблем. Спорт підтримує заряд бадьорості та ваше здорове тіло.

 1. Психологічне та емоційне здоров’я.
  Не слід забувати і про здоровий дух. Недуг та слабкість безпосередньо впливають на ваш настрій. Прислухайтесь до себе, зверніть увагу на думки та почніть діяти на користь собі.

 1. Навчання та розвиток.
  Сучасний світ такий стрімкий, що встигнути часом за ним дуже важко. Зараз постійно потрібно рухатись та стежити за актуальністю своїх знань. Коли ви щодня виділяєте час на вивчення нової інформації, то відповідно стаєте сильнішими як особистість та професіонал.

 1. Творчість та хобі.
  Важливо зберігати баланс. Якщо вдень ви віддаєте себе роботі, то ввечері займіться чимось розслабляючим: картини по номерах, конструктор, в’язання чи легке читання. Згадайте, що вам подобається робити найбільше.

 1. Відпустка та розваги.
  Виберіть вихідні в компанії або влаштуйте собі побачення. Головне, зробіть щось для себе. Були у відпустці більше року тому? Заплануйте нову! Сходіть в кіно або прогуляйтесь у зимовому лісі.


Почніть діяти вже сьогодні! Розширте кожен із цих пунктів під себе.
Чого б вам хотілося зараз?

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.