КУДИ ІНВЕСТУВАТИ У 2022 РОЦІ?

09.02.2022

Ми маємо коротку відповідь: в себе! Розповідаємо чому це так важливо і як все зробити правильно.

Для насиченого та яскравого життя нам потрібна енергія. Ми її витрачаємо щодня, щохвилини: на роботу, спілкування з друзями, вирішення побутових проблем, допомогу сім’ї та свій розвиток. Тому треба вміти поповнювати запаси за допомогою піклування про себе.

 1. Фізичне здоров’я.
  Регулярно перевіряйтесь у спеціалістів. Не варто відтягувати до останнього, щоб потім не вирішувати ще серйозніших проблем. Спорт підтримує заряд бадьорості та ваше здорове тіло.

 1. Психологічне та емоційне здоров’я.
  Не слід забувати і про здоровий дух. Недуг та слабкість безпосередньо впливають на ваш настрій. Прислухайтесь до себе, зверніть увагу на думки та почніть діяти на користь собі.

 1. Навчання та розвиток.
  Сучасний світ такий стрімкий, що встигнути часом за ним дуже важко. Зараз постійно потрібно рухатись та стежити за актуальністю своїх знань. Коли ви щодня виділяєте час на вивчення нової інформації, то відповідно стаєте сильнішими як особистість та професіонал.

 1. Творчість та хобі.
  Важливо зберігати баланс. Якщо вдень ви віддаєте себе роботі, то ввечері займіться чимось розслабляючим: картини по номерах, конструктор, в’язання чи легке читання. Згадайте, що вам подобається робити найбільше.

 1. Відпустка та розваги.
  Виберіть вихідні в компанії або влаштуйте собі побачення. Головне, зробіть щось для себе. Були у відпустці більше року тому? Заплануйте нову! Сходіть в кіно або прогуляйтесь у зимовому лісі.


Почніть діяти вже сьогодні! Розширте кожен із цих пунктів під себе.
Чого б вам хотілося зараз?

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.