ПОМИЛКИ У ПЛАНУВАННІ БЮДЖЕТУ

31.07.2023

При плануванні бюджету можуть виникати деякі поширені помилки, які можуть негативно вплинути на ваші фінанси. Ось декілька з них:

 1. Неправильна оцінка витрат.
  Часто люди недооцінюють свої витрати або забувають враховувати деякі регулярні платежі. Це може призвести до недостачі коштів і нездатності покрити всі необхідні витрати.
 2. Недостатнє резервування на непередбачені витрати.
  Багато людей забувають виділяти кошти на непередбачені ситуації, такі як медичні витрати, аварії або втрати роботи. Нехватка екстрентного фонду може призвести до фінансового стресу в разі виникнення непередбачених обставин.
 3. Надмірна оптимістичність.
  Деякі люди можуть занадто оптимістично оцінювати свій дохід або недооцінювати свої витрати. Це може призвести до перевитрат і неправильного розподілу грошей.
 4. Відсутність регулярного перегляду бюджету.
  Бюджет не є статичним і повинен змінюватися разом зі зміною вашого життя. Відсутність регулярного перегляду і оновлення бюджету може призвести до втрати контролю над фінансами.
 5. Неурахування фінансових цілей.
  Бюджет повинен відображати ваші фінансові цілі. Неурахування цих цілей і неспроможність виділяти достатньо коштів для досягнення їх може призвести до затримки в досягненні фінансових мрій.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.