ПОМИЛКИ У ПЛАНУВАННІ БЮДЖЕТУ

31.07.2023

При плануванні бюджету можуть виникати деякі поширені помилки, які можуть негативно вплинути на ваші фінанси. Ось декілька з них:

 1. Неправильна оцінка витрат.
  Часто люди недооцінюють свої витрати або забувають враховувати деякі регулярні платежі. Це може призвести до недостачі коштів і нездатності покрити всі необхідні витрати.
 2. Недостатнє резервування на непередбачені витрати.
  Багато людей забувають виділяти кошти на непередбачені ситуації, такі як медичні витрати, аварії або втрати роботи. Нехватка екстрентного фонду може призвести до фінансового стресу в разі виникнення непередбачених обставин.
 3. Надмірна оптимістичність.
  Деякі люди можуть занадто оптимістично оцінювати свій дохід або недооцінювати свої витрати. Це може призвести до перевитрат і неправильного розподілу грошей.
 4. Відсутність регулярного перегляду бюджету.
  Бюджет не є статичним і повинен змінюватися разом зі зміною вашого життя. Відсутність регулярного перегляду і оновлення бюджету може призвести до втрати контролю над фінансами.
 5. Неурахування фінансових цілей.
  Бюджет повинен відображати ваші фінансові цілі. Неурахування цих цілей і неспроможність виділяти достатньо коштів для досягнення їх може призвести до затримки в досягненні фінансових мрій.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.