РЕЦЕНЗІЇ НА КОРИСНІ ФІНАНСОВІ КНИГИ

20.02.2024

Зважаючи на широкий спектр фінансових тем, існує безліч книг, які можуть бути корисними для різних аспектів фінансів. Ось кілька рецензій на деякі популярні фінансові книги:

  1. “Багатий батько, бідний батько” (Rich Dad Poor Dad) by Robert Kiyosaki.

Ця книга встановлює новий погляд на гроші та інвестиції, розглядаючи їх через призму двох різних батьківських підходів. Книга надихає думати про гроші як про інструмент для досягнення фінансового успіху.

  1. “Найбагатший чоловік у Вавилонії” (The Richest Man in Babylon) by George S. Clason.

Заснована на бабилонських притчах, ця книга пропонує прості фінансові принципи, які залишаються актуальними і сьогодні. Це кращий вибір для тих, хто шукає мудрості стосовно ефективного управління грошима.

  1. “Думай і роби як багаті люди” (Think and Grow Rich) by Napoleon Hill.

Ця класична книга вивчає принципи успіху та психології багатства. Автор досліджує історії успіху великих підприємців та виносить основні принципи, які можуть допомогти кожному досягти фінансового успіху.

  1. “Ваш грошовий план: Повна програма фінансового визначення” (Your Money or Your Life) by Vicki Robin and Joe Dominguez.

Ця книга пропонує визначені кроки для досягнення фінансової незалежності і контролю над власними фінансами. Вона ставить під сумнів стандартні уявлення про гроші та пропонує інноваційні стратегії.

  1. “Акції та облігації. Для чайників” (Stocks for the Long Run) by Jeremy J. Siegel.

Якщо ви зацікавлені у вивченні інвестування в акції та облігації, ця книга відмінно підходить. Автор просто та доступно розповідає про стратегії довгострокового інвестування.

  1. “Майстер-клас з розуміння фінансів” (A Random Walk Down Wall Street) by Burton Malkiel.

Ця книга вивчає теорію випадкової прогулянки та важливість розуміння ризиків та ринкових тенденцій. Вона розкриває основні принципи інвестування та допомагає читачеві зрозуміти, як працюють фінансові ринки.

Ці книги можуть стати чудовим початком для тих, хто бажає покращити свої фінансові знання та навички. Однак завжди важливо пам’ятати, що кожна ситуація є унікальною, і індивідуальні обставини можуть вимагати індивідуальних стратегій.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]