РЕЦЕНЗІЇ НА КОРИСНІ ФІНАНСОВІ КНИГИ

20.02.2024

Зважаючи на широкий спектр фінансових тем, існує безліч книг, які можуть бути корисними для різних аспектів фінансів. Ось кілька рецензій на деякі популярні фінансові книги:

  1. “Багатий батько, бідний батько” (Rich Dad Poor Dad) by Robert Kiyosaki.

Ця книга встановлює новий погляд на гроші та інвестиції, розглядаючи їх через призму двох різних батьківських підходів. Книга надихає думати про гроші як про інструмент для досягнення фінансового успіху.

  1. “Найбагатший чоловік у Вавилонії” (The Richest Man in Babylon) by George S. Clason.

Заснована на бабилонських притчах, ця книга пропонує прості фінансові принципи, які залишаються актуальними і сьогодні. Це кращий вибір для тих, хто шукає мудрості стосовно ефективного управління грошима.

  1. “Думай і роби як багаті люди” (Think and Grow Rich) by Napoleon Hill.

Ця класична книга вивчає принципи успіху та психології багатства. Автор досліджує історії успіху великих підприємців та виносить основні принципи, які можуть допомогти кожному досягти фінансового успіху.

  1. “Ваш грошовий план: Повна програма фінансового визначення” (Your Money or Your Life) by Vicki Robin and Joe Dominguez.

Ця книга пропонує визначені кроки для досягнення фінансової незалежності і контролю над власними фінансами. Вона ставить під сумнів стандартні уявлення про гроші та пропонує інноваційні стратегії.

  1. “Акції та облігації. Для чайників” (Stocks for the Long Run) by Jeremy J. Siegel.

Якщо ви зацікавлені у вивченні інвестування в акції та облігації, ця книга відмінно підходить. Автор просто та доступно розповідає про стратегії довгострокового інвестування.

  1. “Майстер-клас з розуміння фінансів” (A Random Walk Down Wall Street) by Burton Malkiel.

Ця книга вивчає теорію випадкової прогулянки та важливість розуміння ризиків та ринкових тенденцій. Вона розкриває основні принципи інвестування та допомагає читачеві зрозуміти, як працюють фінансові ринки.

Ці книги можуть стати чудовим початком для тих, хто бажає покращити свої фінансові знання та навички. Однак завжди важливо пам’ятати, що кожна ситуація є унікальною, і індивідуальні обставини можуть вимагати індивідуальних стратегій.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.