ТОП-3 ФІЛЬМИ ПРО ФІНАНСИ

03.02.2022

1. «НА МЕЖІ РИЗИКУ», 2011

Економічна криза 2008 року. Хто врятує світ від фінансової катастрофи? Найталановитіші розуми Америки включаються в проблему, пропонують варіанти та намагаються вибрати правильне рішення. Напружена картина, яка занурить вас у взаємодії акцій та людей. Дізнайтесь, як вердикт кількох людей може вплинути на весь світ.

2. «ВОВК З УОЛЛ-СТРІТ», 2013

Ви більше не можете пропустити класику сюжету про Уолл-Стріт. Запаморочлива гра Леонардо Ді Капріо тримає перед екраном, незважаючи на тривалість фільму три години! Розкішні схеми, брудні вечірки, скажена мотивація, яскраві діалоги – це лише мала частина всього, що на вас чекає. Кіно закликає замислитись: змінюють нас гроші чи ні?

3. «У ГОНИТВІ ЗА ЩАСТЯМ», 2008

Якщо вам хочеться щиросердності, то пропонуємо зупинитись на цьому фільмі. Він заснований на реальних подіях і просякнутий почуттями, переживаннями та неймовірною силою головного героя. На що ви готові заради грошей? Самі папірці є мотивацією? Яка ціна вашої мрії? Історія Кріса Гарднера допоможе відповісти на ці запитання. Обіцяємо, що після перегляду у вас з’явиться ще більше сміливості для підкорення найнеможливіших вершин.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.