ТОП-3 ФІЛЬМИ ПРО ФІНАНСИ

03.02.2022

1. «НА МЕЖІ РИЗИКУ», 2011

Економічна криза 2008 року. Хто врятує світ від фінансової катастрофи? Найталановитіші розуми Америки включаються в проблему, пропонують варіанти та намагаються вибрати правильне рішення. Напружена картина, яка занурить вас у взаємодії акцій та людей. Дізнайтесь, як вердикт кількох людей може вплинути на весь світ.

2. «ВОВК З УОЛЛ-СТРІТ», 2013

Ви більше не можете пропустити класику сюжету про Уолл-Стріт. Запаморочлива гра Леонардо Ді Капріо тримає перед екраном, незважаючи на тривалість фільму три години! Розкішні схеми, брудні вечірки, скажена мотивація, яскраві діалоги – це лише мала частина всього, що на вас чекає. Кіно закликає замислитись: змінюють нас гроші чи ні?

3. «У ГОНИТВІ ЗА ЩАСТЯМ», 2008

Якщо вам хочеться щиросердності, то пропонуємо зупинитись на цьому фільмі. Він заснований на реальних подіях і просякнутий почуттями, переживаннями та неймовірною силою головного героя. На що ви готові заради грошей? Самі папірці є мотивацією? Яка ціна вашої мрії? Історія Кріса Гарднера допоможе відповісти на ці запитання. Обіцяємо, що після перегляду у вас з’явиться ще більше сміливості для підкорення найнеможливіших вершин.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.