ТОП-3 ФІЛЬМИ ПРО ФІНАНСИ

03.02.2022

1. «НА МЕЖІ РИЗИКУ», 2011

Економічна криза 2008 року. Хто врятує світ від фінансової катастрофи? Найталановитіші розуми Америки включаються в проблему, пропонують варіанти та намагаються вибрати правильне рішення. Напружена картина, яка занурить вас у взаємодії акцій та людей. Дізнайтесь, як вердикт кількох людей може вплинути на весь світ.

2. «ВОВК З УОЛЛ-СТРІТ», 2013

Ви більше не можете пропустити класику сюжету про Уолл-Стріт. Запаморочлива гра Леонардо Ді Капріо тримає перед екраном, незважаючи на тривалість фільму три години! Розкішні схеми, брудні вечірки, скажена мотивація, яскраві діалоги – це лише мала частина всього, що на вас чекає. Кіно закликає замислитись: змінюють нас гроші чи ні?

3. «У ГОНИТВІ ЗА ЩАСТЯМ», 2008

Якщо вам хочеться щиросердності, то пропонуємо зупинитись на цьому фільмі. Він заснований на реальних подіях і просякнутий почуттями, переживаннями та неймовірною силою головного героя. На що ви готові заради грошей? Самі папірці є мотивацією? Яка ціна вашої мрії? Історія Кріса Гарднера допоможе відповісти на ці запитання. Обіцяємо, що після перегляду у вас з’явиться ще більше сміливості для підкорення найнеможливіших вершин.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]