ТОП-5 КНИГ ПРО ФІНАНСОВУ ГРАМОТНІСТЬ

15.02.2022

1. “Багатий тато – бідний тато”, Роберт Кіосакі

Це найжиттєвіший приклад, який надихне вас змінюватись і працювати над собою. Приклад, який покаже, як навчитися довіряти собі, не боятися ризикувати та перестати залежати від грошей. Адже лише звільнившись від гонитви за грошима, можна відчути свободу та досягти добробуту у матеріальній сфері.

2. “Мані, або абетка грошей”, Бодо Шефер

Книга стане корисною для всіх, хто хоче зробити своє життя вільним від фінансових клопотів. Бодо Шефер вказує на простий та короткий шлях до багатства, пояснює кожний крок, що веде до благополуччя. Показує, що задоволення приносить не лише володіння багатством, а й процес заробляння грошей.

3. “Шлях до фінансової свободи”, Бодо Шефер

Ви думаєте, що багате життя доступне лише обраним? Автор каже, що успішним та багатим може стати кожен! Книга присвячена роботі над психологією сприйняття грошей та подолання психології бідності. А також пропонує конкретні практичні методики отримання, утримання та примноження матеріальних благ.

4. “Думай і багатій”, Наполеон Хілл

Автор впевнений, що існує універсальний рецепт успішного життя. Як почуватися досить успішним у сучасному світі? Що ви повинні зробити, щоб не тільки досягти вершини, але й розпочати впевнену подорож до наступної? Відповіді ви знайдете у цій книзі.

5. “Думай, як мільйонер”, Харв Екер

Фінансовий психолог допоможе з’ясувати, яка підсвідома установка встановлена ​​у вас і як вона впливає на поточні відносини з грошима. Дотримуючись простих правил, ви зміните своє мислення та підніметеся на високий рівень доходів та досягнень. Ви дізнаєтеся, про що думають, що відчувають і як роблять гроші найбагатші люди планети.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.