ТОП-5 КНИГ ПРО ФІНАНСОВУ ГРАМОТНІСТЬ

15.02.2022

1. “Багатий тато – бідний тато”, Роберт Кіосакі

Це найжиттєвіший приклад, який надихне вас змінюватись і працювати над собою. Приклад, який покаже, як навчитися довіряти собі, не боятися ризикувати та перестати залежати від грошей. Адже лише звільнившись від гонитви за грошима, можна відчути свободу та досягти добробуту у матеріальній сфері.

2. “Мані, або абетка грошей”, Бодо Шефер

Книга стане корисною для всіх, хто хоче зробити своє життя вільним від фінансових клопотів. Бодо Шефер вказує на простий та короткий шлях до багатства, пояснює кожний крок, що веде до благополуччя. Показує, що задоволення приносить не лише володіння багатством, а й процес заробляння грошей.

3. “Шлях до фінансової свободи”, Бодо Шефер

Ви думаєте, що багате життя доступне лише обраним? Автор каже, що успішним та багатим може стати кожен! Книга присвячена роботі над психологією сприйняття грошей та подолання психології бідності. А також пропонує конкретні практичні методики отримання, утримання та примноження матеріальних благ.

4. “Думай і багатій”, Наполеон Хілл

Автор впевнений, що існує універсальний рецепт успішного життя. Як почуватися досить успішним у сучасному світі? Що ви повинні зробити, щоб не тільки досягти вершини, але й розпочати впевнену подорож до наступної? Відповіді ви знайдете у цій книзі.

5. “Думай, як мільйонер”, Харв Екер

Фінансовий психолог допоможе з’ясувати, яка підсвідома установка встановлена ​​у вас і як вона впливає на поточні відносини з грошима. Дотримуючись простих правил, ви зміните своє мислення та підніметеся на високий рівень доходів та досягнень. Ви дізнаєтеся, про що думають, що відчувають і як роблять гроші найбагатші люди планети.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.