ТОП РЕЙТИНГОВИХ ФІЛЬМІВ ПРО ФІНАНСИ

26.02.2024

Ми зібрали для вас фільми про фінанси з найбільшим глядацьким рейтингом😍

 1. “Вовк з Уолл-Стріт”, 2013 р.
  Фільм розповідає історію амбіційного та безжального трейдера, який піднімається вгору в світі фінансів, вчиняючи ризиковані та морально сумнівні дії. Захоплюючий сценарій та енергійна режисура Скорсезе вдало втілили в життя історію успіху та падіння Белфорта.
 2. “У гонитві за щастям”, 2008 р.
  Фільм висвітлює теми відданості, боротьби та віри у власні можливості. “У гонитві за щастям” викликає справжні емоції та надихає глядача подумати про сенс життя та значення наших унікальних можливостей.
 3. “Усі гроші світу”, 2017 р.
  Це відмінний трилер, який залишає глядача в напруженому очікуванні і розкриває темні сторони влади, багатства та безжалісності.
 4. “Впіймай мене, якщо зможеш”, 2002 р.
  Фільм розповідає історію Френка Ебегнейла (грає Леонардо Ді Капріо), який у своїй молодості став відомим як один з найвдаліших шахраїв в історії Сполучених Штатів.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]