ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

20.11.2023

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю:

 1. Створіть бюджет.
  Визначте заздалегідь, скільки грошей ви готові витратити на Чорну П’ятницю. Розподіліть цей бюджет на категорії товарів або послуг, які вас цікавлять.
 2. Зробіть список покупок.
  Перед святом складіть список товарів, яких ви дійсно потребуєте чи бажаєте придбати. Стежте за цим списком і не відхиляйтеся від нього.
 3. Порівнюйте ціни.
  Перед покупкою досліджуйте ціни на різних веб-сайтах і в різних магазинах, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію.
 4. Уникайте імпульсивних покупок.
  Не дозволяйте спокусі витрачати гроші на товари, які ви не планували придбати. Розгляньте покупку протягом кількох годин або навіть днів, щоб зробити обдуманий вибір.
 5. Використовуйте купони та промокоди.
  Пошукайте купони та промокоди, які можна використовувати для отримання додаткових знижок або безкоштовної доставки.
 6. Встановіть межу.
  Визначте максимальну суму, яку ви готові витратити на Чорну П’ятницю, і дотримуйтеся цієї межі.
 7. Розгляньте альтернативи.
  Перш ніж здійснити покупку, подумайте про можливі альтернативи. Можливо, ви знайдете більш доступний варіант або товар із схожими характеристиками.
 8. Пам’ятайте про інші фінансові зобов’язання.
  Не забувайте про рахунки, кредити та інші фінансові зобов’язання, які вам потрібно виплатити. Впевніться, що ви можете справитися із всіма фінансовими зобов’язаннями після покупок на Чорну П’ятницю.

Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.

ІДЕЇ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ

Святкування Хелловіну – це час для веселощів, страху та креативності. Ось декілька ідей, які допоможуть зробити ваше святкування цього свята особливим: Нехай ваше святкування Хелловіну буде веселим і незабутнім для всіх учасників!