ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

20.11.2023

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю:

 1. Створіть бюджет.
  Визначте заздалегідь, скільки грошей ви готові витратити на Чорну П’ятницю. Розподіліть цей бюджет на категорії товарів або послуг, які вас цікавлять.
 2. Зробіть список покупок.
  Перед святом складіть список товарів, яких ви дійсно потребуєте чи бажаєте придбати. Стежте за цим списком і не відхиляйтеся від нього.
 3. Порівнюйте ціни.
  Перед покупкою досліджуйте ціни на різних веб-сайтах і в різних магазинах, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращу пропозицію.
 4. Уникайте імпульсивних покупок.
  Не дозволяйте спокусі витрачати гроші на товари, які ви не планували придбати. Розгляньте покупку протягом кількох годин або навіть днів, щоб зробити обдуманий вибір.
 5. Використовуйте купони та промокоди.
  Пошукайте купони та промокоди, які можна використовувати для отримання додаткових знижок або безкоштовної доставки.
 6. Встановіть межу.
  Визначте максимальну суму, яку ви готові витратити на Чорну П’ятницю, і дотримуйтеся цієї межі.
 7. Розгляньте альтернативи.
  Перш ніж здійснити покупку, подумайте про можливі альтернативи. Можливо, ви знайдете більш доступний варіант або товар із схожими характеристиками.
 8. Пам’ятайте про інші фінансові зобов’язання.
  Не забувайте про рахунки, кредити та інші фінансові зобов’язання, які вам потрібно виплатити. Впевніться, що ви можете справитися із всіма фінансовими зобов’язаннями після покупок на Чорну П’ятницю.

Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.