ЯК ПОГАСИТИ УСІ КРЕДИТНІ ЗАБОВ’ЯЗАННЯ?

20.06.2023

Погашення всіх кредитних зобов’язань може бути важким завданням, але ось кілька порад, які допоможуть вам ефективно зменшити борги:

 1. Зробіть перегляд своєї фінансової ситуації.
  Ретельно проаналізуйте всі свої кредити, включаючи суму боргів, відсоткові ставки та мінімальні щомісячні платежі.
 2. Створіть план погашення.
  Розробіть стратегію, в якій визначте, які кредити ви будете погашати першими. Два основних підходи до погашення кредитів – метод сніжної кулі (починаючи з найменшого балансу) або метод високих відсотків (починаючи з кредитів з найвищими відсотковими ставками).
 3. Зменшуйте витрати.
  Ретельно огляньте свої щоденні витрати та знайдіть способи економити гроші. Подумайте про розмежування між потребами та бажаннями і зосередьтеся на пріоритетах.
 4. Збільшуйте щомісячні платежі.
  Намагайтеся виплачувати більше, ніж суму мінімального платежу по кожному кредиту. Це допоможе вам швидше зменшити суму боргу і знизити загальну суму відсотків, які необхідно сплатити.
 5. Розгляньте консолідацію кредитів.
  Якщо у вас є декілька кредитів з високою сумою боргу, розгляньте можливість об’єднати їх в один кредит з більш низькою процентною ставкою. Це може зменшити загальні витрати на відсотки та спростити процес погашення.
 6. Збільшуйте дохід.
  Розгляньте способи збільшення вашого доходу, щоб якомога швидше закрити всі кредитні забов’язання.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.