ЯК ПОГАСИТИ УСІ КРЕДИТНІ ЗАБОВ’ЯЗАННЯ?

20.06.2023

Погашення всіх кредитних зобов’язань може бути важким завданням, але ось кілька порад, які допоможуть вам ефективно зменшити борги:

 1. Зробіть перегляд своєї фінансової ситуації.
  Ретельно проаналізуйте всі свої кредити, включаючи суму боргів, відсоткові ставки та мінімальні щомісячні платежі.
 2. Створіть план погашення.
  Розробіть стратегію, в якій визначте, які кредити ви будете погашати першими. Два основних підходи до погашення кредитів – метод сніжної кулі (починаючи з найменшого балансу) або метод високих відсотків (починаючи з кредитів з найвищими відсотковими ставками).
 3. Зменшуйте витрати.
  Ретельно огляньте свої щоденні витрати та знайдіть способи економити гроші. Подумайте про розмежування між потребами та бажаннями і зосередьтеся на пріоритетах.
 4. Збільшуйте щомісячні платежі.
  Намагайтеся виплачувати більше, ніж суму мінімального платежу по кожному кредиту. Це допоможе вам швидше зменшити суму боргу і знизити загальну суму відсотків, які необхідно сплатити.
 5. Розгляньте консолідацію кредитів.
  Якщо у вас є декілька кредитів з високою сумою боргу, розгляньте можливість об’єднати їх в один кредит з більш низькою процентною ставкою. Це може зменшити загальні витрати на відсотки та спростити процес погашення.
 6. Збільшуйте дохід.
  Розгляньте способи збільшення вашого доходу, щоб якомога швидше закрити всі кредитні забов’язання.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.