ЯК ПРАВИЛЬНО ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАРПЛАТИ?

14.08.2023

Домовленість про перегляд зарплати є важливим процесом для забезпечення справедливих умов праці і винагороди праці. Якщо ви плануєте обговорити цю тему з вашим роботодавцем, ось кілька порад, як правильно підготуватися та провести таку домовленість:

 1. Підготуйтеся до розмови.
  Зробіть домашню роботу та зберіть відповідні дані та аргументи, які підтверджують вашу потребу в перегляді зарплати. Дослідіть середні зарплати в вашій галузі та регіоні, порівняйте вашу зарплату з аналогічними посадами в інших компаніях.
 2. Виберіть відповідний час.
  Важливо знайти відповідний момент. Зазвичай, це може бути під час щорічного перегляду зарплати працівників або після досягнення вами значних досягнень, або виконання складних проектів.
 3. Запропонуйте зустріч.
  Запитайте вашого керівника або відділ кадрів про можливість призначення зустрічі для обговорення вашої зарплати. Важливо попросити чіткий час і місце зустрічі для того, щоб вам обом було зручно і комфортно обговорити це питання.
 4. Висловіться чітко і аргументовано.
  Під час зустрічі чітко висловіть вашу причину для запиту перегляду зарплати. Використовуйте свої зібрані дані і аргументи для підтвердження своїх пропозицій. Наголосіть на своїх досягненнях та внеску в компанію.
 5. Будьте готові до діалогу.
  Пам’ятайте, що обговорення зарплати може бути складною темою і ваш роботодавець може мати свої обмеження та обставини. Будьте готові почути аргументи проти збільшення зарплати та намагайтесь знайти компроміс.
 6. Зосередьтесь на внутрішніх досягненнях.
  При обговоренні перегляду зарплати підкресліть не лише зовнішні дані ринку праці, а й свої власні досягнення в компанії. Висвітліть свою внутрішню цінність та вклад у розвиток компанії.
 7. Будьте гнучкими.
  Якщо ваш роботодавець не може зразу відповісти на ваш запит, погодьтесь на подальші переговори або дізнайтесь, які ще є можливі варіанти покращення вашої винагороди.
 8. Пам’ятайте про письмову документацію.
  Якщо ви доходите до згоди з вашим роботодавцем про підвищення зарплати, запропонуйте написати офіційний документ з підтвердженням нових умов. Відмічайте дату і суму зарплати, щоб уникнути недорозумінь у майбутньому.

Запам’ятайте, що обговорення зарплати є нормальним процесом в кар’єрному розвитку. Важливо бути професійним, аргументованим та ввічливим під час цього обговорення, щоб створити позитивне враження про себе і отримати позитивний результат.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.