ЯК ПРАВИЛЬНО ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАРПЛАТИ?

14.08.2023

Домовленість про перегляд зарплати є важливим процесом для забезпечення справедливих умов праці і винагороди праці. Якщо ви плануєте обговорити цю тему з вашим роботодавцем, ось кілька порад, як правильно підготуватися та провести таку домовленість:

 1. Підготуйтеся до розмови.
  Зробіть домашню роботу та зберіть відповідні дані та аргументи, які підтверджують вашу потребу в перегляді зарплати. Дослідіть середні зарплати в вашій галузі та регіоні, порівняйте вашу зарплату з аналогічними посадами в інших компаніях.
 2. Виберіть відповідний час.
  Важливо знайти відповідний момент. Зазвичай, це може бути під час щорічного перегляду зарплати працівників або після досягнення вами значних досягнень, або виконання складних проектів.
 3. Запропонуйте зустріч.
  Запитайте вашого керівника або відділ кадрів про можливість призначення зустрічі для обговорення вашої зарплати. Важливо попросити чіткий час і місце зустрічі для того, щоб вам обом було зручно і комфортно обговорити це питання.
 4. Висловіться чітко і аргументовано.
  Під час зустрічі чітко висловіть вашу причину для запиту перегляду зарплати. Використовуйте свої зібрані дані і аргументи для підтвердження своїх пропозицій. Наголосіть на своїх досягненнях та внеску в компанію.
 5. Будьте готові до діалогу.
  Пам’ятайте, що обговорення зарплати може бути складною темою і ваш роботодавець може мати свої обмеження та обставини. Будьте готові почути аргументи проти збільшення зарплати та намагайтесь знайти компроміс.
 6. Зосередьтесь на внутрішніх досягненнях.
  При обговоренні перегляду зарплати підкресліть не лише зовнішні дані ринку праці, а й свої власні досягнення в компанії. Висвітліть свою внутрішню цінність та вклад у розвиток компанії.
 7. Будьте гнучкими.
  Якщо ваш роботодавець не може зразу відповісти на ваш запит, погодьтесь на подальші переговори або дізнайтесь, які ще є можливі варіанти покращення вашої винагороди.
 8. Пам’ятайте про письмову документацію.
  Якщо ви доходите до згоди з вашим роботодавцем про підвищення зарплати, запропонуйте написати офіційний документ з підтвердженням нових умов. Відмічайте дату і суму зарплати, щоб уникнути недорозумінь у майбутньому.

Запам’ятайте, що обговорення зарплати є нормальним процесом в кар’єрному розвитку. Важливо бути професійним, аргументованим та ввічливим під час цього обговорення, щоб створити позитивне враження про себе і отримати позитивний результат.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.