ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ?

21.08.2023

Підготовка до школи – важливий етап у житті кожної дитини. Особливо, якщо вона переходить до нового класу або вперше йде до школи. Ось кілька порад, які можуть допомогти підготуватися до школи:

 1. Ознайомитися з розкладом.
  Якщо у вас є розклад занять або інформація про школу, ознайомтесь з ним. Дізнайтесь, які предмети будуть вивчатися, і подивіться, чи є якісь особливі правила або вимоги.
 2. Встановіть режим дня.
  Намагайтеся встановити режим дня заздалегідь, зокрема, регулярний час сну і прокидання. Це допоможе звикнути до шкільного графіка.
 3. Відпочинок і розваги.
  Насолоджуйтесь останніми днями канікул, відпочивайте і займайтесь улюбленими розвагами. Пам’ятайте, що баланс між навчанням і відпочинком важливий для успішного навчання.
 4. Перегляньте попередні знання.
  Залиште деякий час для повторення матеріалу минулого навчального року. Це допоможе освіжити пам’ять і забезпечити більш впевнене стартове положення.
 5. Придбайте необхідне для школи.
  Перед початком навчання переконайтесь, що у вас є всі необхідні зошити, ручки, олівці та інше.
 6. Розкажіть дитині про школу.
  Якщо ваша дитина йде до школи вперше, розкажіть їй про те, що вона буде робити в школі, як проходять уроки і що вона може очікувати.
 7. Відвідайте школу.
  Якщо у вас є можливість, відвідайте школу заздалегідь. Познайомтесь зі своїм новим класом і вчителем, це допоможе зменшити страх перед невідомим.
 8. Розвивайте самостійність.
  Навчіть дитину самостійно робити деякі речі, наприклад, зав’язувати шнурівки, відкривати пляшки з водою, закривати ранець і т. д. Це допоможе їй почуватися більш упевнено в школі.
 9. Підтримка і позитивний настрій.
  Підтримайте дитину і створіть позитивний настрій щодо школи. Розповідайте позитивні історії про свої шкільні дні, це може зміцнити інтерес до навчання.
 10. Не хвилюйтесь.
  Навчання – це процес, і дитина має можливість поступово адаптуватися до нової обстановки. Не хвилюйтесь через невеликі труднощі, адже вони є звичайною частиною проходження шкільного року.

Згадайте, що перші дні можуть бути трохи складними, але з часом дитина зможе пристосуватися до нової шкільної реальності. Підтримайте її і вірте в її здатність досягти успіхів!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.