ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ?

21.08.2023

Підготовка до школи – важливий етап у житті кожної дитини. Особливо, якщо вона переходить до нового класу або вперше йде до школи. Ось кілька порад, які можуть допомогти підготуватися до школи:

 1. Ознайомитися з розкладом.
  Якщо у вас є розклад занять або інформація про школу, ознайомтесь з ним. Дізнайтесь, які предмети будуть вивчатися, і подивіться, чи є якісь особливі правила або вимоги.
 2. Встановіть режим дня.
  Намагайтеся встановити режим дня заздалегідь, зокрема, регулярний час сну і прокидання. Це допоможе звикнути до шкільного графіка.
 3. Відпочинок і розваги.
  Насолоджуйтесь останніми днями канікул, відпочивайте і займайтесь улюбленими розвагами. Пам’ятайте, що баланс між навчанням і відпочинком важливий для успішного навчання.
 4. Перегляньте попередні знання.
  Залиште деякий час для повторення матеріалу минулого навчального року. Це допоможе освіжити пам’ять і забезпечити більш впевнене стартове положення.
 5. Придбайте необхідне для школи.
  Перед початком навчання переконайтесь, що у вас є всі необхідні зошити, ручки, олівці та інше.
 6. Розкажіть дитині про школу.
  Якщо ваша дитина йде до школи вперше, розкажіть їй про те, що вона буде робити в школі, як проходять уроки і що вона може очікувати.
 7. Відвідайте школу.
  Якщо у вас є можливість, відвідайте школу заздалегідь. Познайомтесь зі своїм новим класом і вчителем, це допоможе зменшити страх перед невідомим.
 8. Розвивайте самостійність.
  Навчіть дитину самостійно робити деякі речі, наприклад, зав’язувати шнурівки, відкривати пляшки з водою, закривати ранець і т. д. Це допоможе їй почуватися більш упевнено в школі.
 9. Підтримка і позитивний настрій.
  Підтримайте дитину і створіть позитивний настрій щодо школи. Розповідайте позитивні історії про свої шкільні дні, це може зміцнити інтерес до навчання.
 10. Не хвилюйтесь.
  Навчання – це процес, і дитина має можливість поступово адаптуватися до нової обстановки. Не хвилюйтесь через невеликі труднощі, адже вони є звичайною частиною проходження шкільного року.

Згадайте, що перші дні можуть бути трохи складними, але з часом дитина зможе пристосуватися до нової шкільної реальності. Підтримайте її і вірте в її здатність досягти успіхів!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30 000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ТОП ПОРАД ДЛЯ БЮДЖЕТНОГО ЗАХИСТУ ДОМІВКИ

Ось кілька бюджетних порад для захисту вашої домівки, які не потребують великих фінансових витрат: Ці поради допоможуть забезпечити додатковий рівень безпеки вашого будинку без значних фінансових вкладень.

ЯК НАКОПИЧУВАТИ НА ВЕЛИКІ ПОКУПКИ?

Накопичення грошей на великі покупки може здаватися складним завданням, але з правильним підходом та плануванням це цілком досяжно.Ось кілька кроків, які допоможуть вам ефективно накопичувати кошти: Накопичення грошей на великі покупки вимагає дисципліни та послідовності, але з правильним підходом це цілком здійсненно.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИПЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮👇🏻

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]