ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ?

21.08.2023

Підготовка до школи – важливий етап у житті кожної дитини. Особливо, якщо вона переходить до нового класу або вперше йде до школи. Ось кілька порад, які можуть допомогти підготуватися до школи:

 1. Ознайомитися з розкладом.
  Якщо у вас є розклад занять або інформація про школу, ознайомтесь з ним. Дізнайтесь, які предмети будуть вивчатися, і подивіться, чи є якісь особливі правила або вимоги.
 2. Встановіть режим дня.
  Намагайтеся встановити режим дня заздалегідь, зокрема, регулярний час сну і прокидання. Це допоможе звикнути до шкільного графіка.
 3. Відпочинок і розваги.
  Насолоджуйтесь останніми днями канікул, відпочивайте і займайтесь улюбленими розвагами. Пам’ятайте, що баланс між навчанням і відпочинком важливий для успішного навчання.
 4. Перегляньте попередні знання.
  Залиште деякий час для повторення матеріалу минулого навчального року. Це допоможе освіжити пам’ять і забезпечити більш впевнене стартове положення.
 5. Придбайте необхідне для школи.
  Перед початком навчання переконайтесь, що у вас є всі необхідні зошити, ручки, олівці та інше.
 6. Розкажіть дитині про школу.
  Якщо ваша дитина йде до школи вперше, розкажіть їй про те, що вона буде робити в школі, як проходять уроки і що вона може очікувати.
 7. Відвідайте школу.
  Якщо у вас є можливість, відвідайте школу заздалегідь. Познайомтесь зі своїм новим класом і вчителем, це допоможе зменшити страх перед невідомим.
 8. Розвивайте самостійність.
  Навчіть дитину самостійно робити деякі речі, наприклад, зав’язувати шнурівки, відкривати пляшки з водою, закривати ранець і т. д. Це допоможе їй почуватися більш упевнено в школі.
 9. Підтримка і позитивний настрій.
  Підтримайте дитину і створіть позитивний настрій щодо школи. Розповідайте позитивні історії про свої шкільні дні, це може зміцнити інтерес до навчання.
 10. Не хвилюйтесь.
  Навчання – це процес, і дитина має можливість поступово адаптуватися до нової обстановки. Не хвилюйтесь через невеликі труднощі, адже вони є звичайною частиною проходження шкільного року.

Згадайте, що перші дні можуть бути трохи складними, але з часом дитина зможе пристосуватися до нової шкільної реальності. Підтримайте її і вірте в її здатність досягти успіхів!

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.