ЯК УПРАВЛЯТИ ФІНАНСАМИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ?

29.01.2024

Управління фінансами під час подорожі — це важлива навичка, яка дозволяє заощаджувати гроші, уникати непорозумінь та максимально насолоджуватися подорожжю.

 1. Створіть бюджет.
  Визначте основні витрати на транспорт, проживання, харчування та розваги. Важливо заздалегідь зрозуміти, скільки грошей ви плануєте витратити.
 2. Використовуйте місцеву валюту.
  Уникайте конвертації грошей в аеропорту або готелі — там зазвичай обмінний курс не найкращий. Краще взяти місцеву валюту в банкоматі або обміняти в обміннику у місті.
 3. Обережно з кредитними картками.
  Перед подорожжю повідомте свій банк про те, що ви вирушаєте у подорож. Використовуйте кредитні картки та дебетові картки із захистом від шахрайства.
 4. Контролюйте витрати.
  Використовуйте застосунки для ведення обліку витрат або вручну фіксуйте всі витрати у блокноті. Це допоможе вам краще розуміти, куди йдуть ваші гроші.
 5. Заощаджуйте на харчуванні.
  Пробуйте місцеву кухню та відвідуйте місцеві кафе замість дорогих ресторанів. Також можна заощаджувати, купуючи продукти в супермаркетах.
 6. Оберігайтеся від туристичних шахрайств.
  Будьте обережні зі знаками “туристичний збір” чи “послуга гіда”. Це може бути шахрайство.
 7. Застрахуйте себе.
  Розгляньте можливість оформлення медичного страхування та страхування від втрати багажу. Це може зберегти ваші фінанси в разі непередбачуваних обставин.
 8. Економте на транспорті.
  Розгляньте варіанти економії на пересуванні: використання громадського транспорту, пошук знижок на авіаквитки чи користування місцевими транспортними засобами.
 9. Вибирайте проживання розумно.
  Оглядайте рецензії та рейтинги готелів перед бронюванням. Деякі сервіси дозволяють отримувати знижки або накопичувати бонуси за кількість ночей.
 10. Купуйте сувеніри розумно.
  Пам’ятайте про обмежений бюджет на сувеніри. Розгляньте можливість придбання пам’яток на місці. Намагайтеся не купувати їх за завищеною ціною в аеропорті або готелі.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку на кредит В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

РЕЦЕНЗІЇ НА КОРИСНІ ФІНАНСОВІ КНИГИ

Зважаючи на широкий спектр фінансових тем, існує безліч книг, які можуть бути корисними для різних аспектів фінансів. Ось кілька рецензій на деякі популярні фінансові книги: Ця книга встановлює новий погляд на гроші та інвестиції, розглядаючи їх через призму двох різних батьківських підходів. Книга надихає думати про гроші як про інструмент для досягнення фінансового успіху. Заснована […]

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Все ще не вирішили, що подарувати вашій другій половинці?Ми хочемо вам запропонувати декілька ідей для подарунків! Важливо враховувати інтереси та смаки вашого партнера, а також пам’ятати, що найцінніше – це увага та любов, яку ви вкладаєте у подарунок❤️

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛЮТИЙ

🔮Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці! 👇🏻👇🏻👇🏻

НАЙПРИБУТКОВІШІ ПРОФЕСІЇ У 2024 РОЦІ

Найприбутковіші професії, які варто опанувати у 2024 році🔥

ВПЛИВ ФІНАНСІВ НА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ТА ЩАСТЯ

Вплив фінансів на психічне здоров’я та щастя може бути значущим і комплексним. Ось деякі аспекти цього впливу: Фінанси та психічне здоров’я взаємодіють, і створення балансу у цих аспектах може бути ключем до щасливого і задовільного життя.