ЯК УПРАВЛЯТИ ФІНАНСАМИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ?

29.01.2024

Управління фінансами під час подорожі — це важлива навичка, яка дозволяє заощаджувати гроші, уникати непорозумінь та максимально насолоджуватися подорожжю.

 1. Створіть бюджет.
  Визначте основні витрати на транспорт, проживання, харчування та розваги. Важливо заздалегідь зрозуміти, скільки грошей ви плануєте витратити.
 2. Використовуйте місцеву валюту.
  Уникайте конвертації грошей в аеропорту або готелі — там зазвичай обмінний курс не найкращий. Краще взяти місцеву валюту в банкоматі або обміняти в обміннику у місті.
 3. Обережно з кредитними картками.
  Перед подорожжю повідомте свій банк про те, що ви вирушаєте у подорож. Використовуйте кредитні картки та дебетові картки із захистом від шахрайства.
 4. Контролюйте витрати.
  Використовуйте застосунки для ведення обліку витрат або вручну фіксуйте всі витрати у блокноті. Це допоможе вам краще розуміти, куди йдуть ваші гроші.
 5. Заощаджуйте на харчуванні.
  Пробуйте місцеву кухню та відвідуйте місцеві кафе замість дорогих ресторанів. Також можна заощаджувати, купуючи продукти в супермаркетах.
 6. Оберігайтеся від туристичних шахрайств.
  Будьте обережні зі знаками “туристичний збір” чи “послуга гіда”. Це може бути шахрайство.
 7. Застрахуйте себе.
  Розгляньте можливість оформлення медичного страхування та страхування від втрати багажу. Це може зберегти ваші фінанси в разі непередбачуваних обставин.
 8. Економте на транспорті.
  Розгляньте варіанти економії на пересуванні: використання громадського транспорту, пошук знижок на авіаквитки чи користування місцевими транспортними засобами.
 9. Вибирайте проживання розумно.
  Оглядайте рецензії та рейтинги готелів перед бронюванням. Деякі сервіси дозволяють отримувати знижки або накопичувати бонуси за кількість ночей.
 10. Купуйте сувеніри розумно.
  Пам’ятайте про обмежений бюджет на сувеніри. Розгляньте можливість придбання пам’яток на місці. Намагайтеся не купувати їх за завищеною ціною в аеропорті або готелі.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ БОРГАМИ

Ефективне управління боргами👉🏻 Ключові стратегії для фінансової стабільності. Управління боргами є важливою частиною особистих фінансів, що допомагає забезпечити фінансову стабільність і знизити фінансовий стрес. Ось деякі ключові стратегії, які можна використовувати для ефективного управління боргами: 1. Аналіз боргів і створення плану.Першим кроком є збирання інформації про всі ваші борги, включаючи баланси, відсоткові ставки та щомісячні […]

КЛЮЧОВІ КРОКИ ДО ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Фінансова свобода — це стан, коли ви маєте достатньо фінансових ресурсів, щоб жити без зайвих фінансових турбот. Досягнення цієї мети вимагає свідомого планування, збереження та інвестування. Ось кілька кроків, які допоможуть вам досягти фінансової свободи: Фінансова свобода не є метою, а шляхом до досягнення спокою та безтурботного життя. Розпочніть з невеликих кроків і поступово підвищуйте […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЧЕРВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮⬇️⬇️⬇️

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]