ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

06.11.2023

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.
Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall.

Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. Початково воно мало назву “День подяки” (Singles’ Day). Обрана дата, 11 листопада (11/11), має символічне значення, оскільки число “1” асоціюється з одинокістю, і це був спосіб відзначити одиноких людей та підняти їхній настрій.

Компанія Alibaba вирішила використовувати цей день як можливість залучити увагу споживачів до онлайн-шопінгу і влаштувати величезний розпродаж. Вони запустили акції, пропонуючи великі знижки на товари і послуги, і зробили Всесвітній день шопінгу 11.11 одним із найбільших онлайн-шопінгових подій у світі.

З часом інші онлайн-торгові платформи і роздрібні магазини приєдналися до свята, роблячи з нього глобальну подію для споживачів, які шукають знижки і вигідні покупки. Всесвітній день шопінгу 11.11 став святом споживчого шопінгу та інтернет-торгівлі, що здобуло популярність не тільки в Китаї, але і по всьому світу.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.

ІДЕЇ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОВІНУ

Святкування Хелловіну – це час для веселощів, страху та креативності. Ось декілька ідей, які допоможуть зробити ваше святкування цього свята особливим: Нехай ваше святкування Хелловіну буде веселим і незабутнім для всіх учасників!