ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ШАХРАЇВ?

26.05.2023

Ось кілька порад, які допоможуть вам захистити себе від шахраїв:

  1. Будьте пильнішими при отриманні неочікуваних дзвінків або повідомлень, особливо тих, які вимагають від вас фінансових внесків або вказання особистих даних. Ніколи не передавайте свої особисті дані або гроші, якщо ви не переконалися на 100% в тому, що це точно не шахраї.
  2. Уникайте відповідей на листи, повідомлення та електронні листи від незнайомих осіб або відправників.
  3. Перевіряйте інформацію про компанії та послуги, з якими ви маєте справу, перш ніж здійснювати будь-які операції або передавати гроші. Звичайно, це може зайняти деякий час, але це може запобігти шахрайству та втраті ваших грошей.
  4. Не використовуйте прості або очевидні паролі для своїх онлайн-рахунків. Створіть складний пароль, який складається з комбінації букв, цифр та символів. Не створюйте один і той самий пароль для всього.
  5. Не діліться своїми фінансовими даними з іншими людьми, які не є довіреними членами вашої сім’ї або професійними фінансовими консультантами. Це може запобігти крадіжці вашої особистої інформації та грошей.
  6. Уникайте натисків та поспіху, коли вам пропонують купити якусь послугу або продукт. Ніколи не робіть швидких рішень без детального дослідження та обдумування всіх “за” і “проти”.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.