ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ШАХРАЇВ?

26.05.2023

Ось кілька порад, які допоможуть вам захистити себе від шахраїв:

  1. Будьте пильнішими при отриманні неочікуваних дзвінків або повідомлень, особливо тих, які вимагають від вас фінансових внесків або вказання особистих даних. Ніколи не передавайте свої особисті дані або гроші, якщо ви не переконалися на 100% в тому, що це точно не шахраї.
  2. Уникайте відповідей на листи, повідомлення та електронні листи від незнайомих осіб або відправників.
  3. Перевіряйте інформацію про компанії та послуги, з якими ви маєте справу, перш ніж здійснювати будь-які операції або передавати гроші. Звичайно, це може зайняти деякий час, але це може запобігти шахрайству та втраті ваших грошей.
  4. Не використовуйте прості або очевидні паролі для своїх онлайн-рахунків. Створіть складний пароль, який складається з комбінації букв, цифр та символів. Не створюйте один і той самий пароль для всього.
  5. Не діліться своїми фінансовими даними з іншими людьми, які не є довіреними членами вашої сім’ї або професійними фінансовими консультантами. Це може запобігти крадіжці вашої особистої інформації та грошей.
  6. Уникайте натисків та поспіху, коли вам пропонують купити якусь послугу або продукт. Ніколи не робіть швидких рішень без детального дослідження та обдумування всіх “за” і “проти”.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.