ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВІЙ ДОХІД?

14.06.2023

Існує багато способів збільшити свій дохід. Деякі з них можуть займати трохи часу та зусиль, але в результаті допоможуть вам збільшити вашу зарплату або заробіток:

 1. Поліпшити свої професійні навички.
  Розширюйте свої знання та навички в своїй області, отримуйте сертифікати або додаткову освіту, щоб покращити свої шанси на просування та підвищення зарплати.
 2. Розглянути можливості підвищення.
  З’ясуйте, чи є в вашій компанії можливість отримати підвищення або змінити робоче місце на більш високооплачуване.
 3. Розглянути підвищення ставок за рахунок переходу на повну зайнятість.
  Якщо ви працюєте на часткову зайнятість, перехід на повну зайнятість може допомогти вам збільшити доход.
 4. Розглянути можливість отримання додаткових доходів.
  Розглянути можливість зайняття додаткової роботи або отримання додаткового доходу за допомогою підробітку, інвестування, продажу власних речей або фрилансу.
 5. Економія.
  Розглянути можливості економії, включаючи скорочення витрат на щомісячні рахунки, зниження кредитних платежів та уникнення зайвих витрат.
 6. Розглянути можливість зміни робочого місця.
  Якщо ви не можете знайти підвищення в вашій поточній компанії, розглянути можливість пошуку роботи в іншій компанії, де пропонують вищу зарплату.
 7. Розглянути можливості створення власного бізнесу.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.