ЯК ЗБІЛЬШИТИ СВІЙ ДОХІД?

14.06.2023

Існує багато способів збільшити свій дохід. Деякі з них можуть займати трохи часу та зусиль, але в результаті допоможуть вам збільшити вашу зарплату або заробіток:

 1. Поліпшити свої професійні навички.
  Розширюйте свої знання та навички в своїй області, отримуйте сертифікати або додаткову освіту, щоб покращити свої шанси на просування та підвищення зарплати.
 2. Розглянути можливості підвищення.
  З’ясуйте, чи є в вашій компанії можливість отримати підвищення або змінити робоче місце на більш високооплачуване.
 3. Розглянути підвищення ставок за рахунок переходу на повну зайнятість.
  Якщо ви працюєте на часткову зайнятість, перехід на повну зайнятість може допомогти вам збільшити доход.
 4. Розглянути можливість отримання додаткових доходів.
  Розглянути можливість зайняття додаткової роботи або отримання додаткового доходу за допомогою підробітку, інвестування, продажу власних речей або фрилансу.
 5. Економія.
  Розглянути можливості економії, включаючи скорочення витрат на щомісячні рахунки, зниження кредитних платежів та уникнення зайвих витрат.
 6. Розглянути можливість зміни робочого місця.
  Якщо ви не можете знайти підвищення в вашій поточній компанії, розглянути можливість пошуку роботи в іншій компанії, де пропонують вищу зарплату.
 7. Розглянути можливості створення власного бізнесу.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.