ЯКІ ПРАВИЛА СТВОРЕННЯ ЕКСТРЕНОГО ФОНДУ?

29.06.2023

Створення екстреного фонду є важливим аспектом фінансової стабільності. Ось кілька порад, які допоможуть вам створити і поповнювати екстрений фонд:

 1. Розуміння важливості екстреного фонду.
  Екстрений фонд є резервним капіталом, який допомагає вам зіткнутися з несподіваними фінансовими витратами, такими як медичні та аварійні ситуації, втрата роботи або несподівані ремонти. Він допомагає уникнути запозичення грошей або поглиблення фінансових проблем у разі непередбачуваних обставин.
 2. Визначення цілей.
  Визначте, яку суму грошей ви хотіли б мати у своєму екстреному фонді. Зазвичай рекомендується мати еквівалент як мінімум від трьох до шести місячних заробітних плат.
 3. Поступове накопичення.
  Створення екстреного фонду – це процес. Почніть зі встановлення невеликого щомісячного бюджету на нього. Навіть невеликі суми, які ви будете регулярно відкладати, допоможуть дійти до мети. Використовуйте автоматичні платежі або прямі депозити для автоматичного перерахування грошей на екстрений фонд.
 4. Контроль витрат.
  Перегляньте свої щоденні витрати та знайдіть способи зменшити непотрібні витрати. Приділіть увагу вашим пріоритетам та розрізняйте потреби та бажання.
 5. Збільшуйте дохід.
  Розгляньте можливості збільшення вашого доходу, наприклад, через додаткову роботу або підвищення кваліфікації. Будь-які додаткові кошти намагайтеся відкладати на екстрений фонд.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.