ЯКІ ПРАВИЛА СТВОРЕННЯ ЕКСТРЕНОГО ФОНДУ?

29.06.2023

Створення екстреного фонду є важливим аспектом фінансової стабільності. Ось кілька порад, які допоможуть вам створити і поповнювати екстрений фонд:

 1. Розуміння важливості екстреного фонду.
  Екстрений фонд є резервним капіталом, який допомагає вам зіткнутися з несподіваними фінансовими витратами, такими як медичні та аварійні ситуації, втрата роботи або несподівані ремонти. Він допомагає уникнути запозичення грошей або поглиблення фінансових проблем у разі непередбачуваних обставин.
 2. Визначення цілей.
  Визначте, яку суму грошей ви хотіли б мати у своєму екстреному фонді. Зазвичай рекомендується мати еквівалент як мінімум від трьох до шести місячних заробітних плат.
 3. Поступове накопичення.
  Створення екстреного фонду – це процес. Почніть зі встановлення невеликого щомісячного бюджету на нього. Навіть невеликі суми, які ви будете регулярно відкладати, допоможуть дійти до мети. Використовуйте автоматичні платежі або прямі депозити для автоматичного перерахування грошей на екстрений фонд.
 4. Контроль витрат.
  Перегляньте свої щоденні витрати та знайдіть способи зменшити непотрібні витрати. Приділіть увагу вашим пріоритетам та розрізняйте потреби та бажання.
 5. Збільшуйте дохід.
  Розгляньте можливості збільшення вашого доходу, наприклад, через додаткову роботу або підвищення кваліфікації. Будь-які додаткові кошти намагайтеся відкладати на екстрений фонд.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЯК ОБГОВОРЮВАТИ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ З ПАРТНЕРОМ?

Обговорення фінансових питань з партнером є важливим для забезпечення фінансової стабільності та взаєморозуміння у відносинах. Ось кілька порад, як ефективно обговорювати грошові теми з вашим партнером: Обговорення фінансових питань з партнером може зміцнити ваші відносини та допомогти досягнути спільних фінансових цілей. Важливо пам’ятати про взаємну повагу, відкритість та гнучкість під час цих розмов.

10 ФІНАНСОВИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Ось 10 фінансових звичок, які можуть суттєво покращити ваше життя👇🏻 Ці звички не лише сприяють ефективному управлінню фінансами, а й допомагають забезпечити стабільність та комфорт у фінансовому плані.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА КВІТЕНЬ 2024

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає в цьому місяці💫⬇️⬇️⬇️

РИЗИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестування в нерухомість може мати як ризики, так і переваги.Ось деякі з них: ➖Ризики:1.Висока початкова вартість.Придбання нерухомості може вимагати значних витрат на придбання власності, а також на її обслуговування та покращення. 2.Волатильність ринку.Ціни на нерухомість можуть змінюватися в залежності від економічної ситуації та місцевих ринкових умов. 3.Вакантність.Якщо нерухомість не здається в оренду, інвестор може зазнати […]

ЧИ МОЖНА ЕКОНОМИТИ НА ЗДОРОВ’Ї?

Економія на здоров’ї можлива, існують різні способи, які допомагають зменшити витрати. Нижче декілька підходів: Наголошується, що економія на здоров’ї не означає відмову від необхідних медичних послуг або лікування. Вона полягає в тому, щоб розумно використовувати ресурси та шукати способи підтримки здоров’я, що відповідають вашому бюджету.