ЗВИЧКИ, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШОМУ БЮДЖЕТУ

24.07.2023

Існує кілька звичок, які можуть шкодити вашому бюджету. Ось деякі з них:

 1. Непланові покупки.
  Коли ви купуєте речі без необхідності або без попереднього планування, це може привести до надмірних витрат і вплинути на ваш бюджет.
 2. Їжа на ходу.
  Покупка їжі в ресторанах, кав’ярнях або фаст-фудах є дорожче, ніж готування їжі вдома. Часті походи до закладів харчування можуть суттєво підірвати ваш бюджет.
 3. Люксові витрати.
  Розкіш може бути викликом для вашого бюджету. Дорогі марки одягу, електроніка, машини або подорожі можуть перевантажити ваші фінанси, якщо ви не обмежуєте себе у таких витратах.
 4. Надмірне використання кредитних карток.
  Часте використання кредитних карток і наявність боргів можуть призвести до великих процентних витрат та фінансових проблем. Якщо ви не враховуєте можливість повернення коштів у встановлені строки, це може шкодити вашому бюджету.
 5. Невідповідність розподілу доходів.
  Неправильне розподілення доходів і недостатнє фінансове планування можуть призвести до нестачі грошей або занадто великого боргу. Це може створити стрес і вплинути на вашу фінансову стабільність.

Важливо виявляти ці звички та свідомо працювати над їхнім зменшенням або уникненням. Створення бюджету, планування витрат та свідомі фінансові рішення можуть допомогти покращити вашу фінансову ситуацію.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.