ЗВИЧКИ, ЯКІ ШКОДЯТЬ ВАШОМУ БЮДЖЕТУ

24.07.2023

Існує кілька звичок, які можуть шкодити вашому бюджету. Ось деякі з них:

 1. Непланові покупки.
  Коли ви купуєте речі без необхідності або без попереднього планування, це може привести до надмірних витрат і вплинути на ваш бюджет.
 2. Їжа на ходу.
  Покупка їжі в ресторанах, кав’ярнях або фаст-фудах є дорожче, ніж готування їжі вдома. Часті походи до закладів харчування можуть суттєво підірвати ваш бюджет.
 3. Люксові витрати.
  Розкіш може бути викликом для вашого бюджету. Дорогі марки одягу, електроніка, машини або подорожі можуть перевантажити ваші фінанси, якщо ви не обмежуєте себе у таких витратах.
 4. Надмірне використання кредитних карток.
  Часте використання кредитних карток і наявність боргів можуть призвести до великих процентних витрат та фінансових проблем. Якщо ви не враховуєте можливість повернення коштів у встановлені строки, це може шкодити вашому бюджету.
 5. Невідповідність розподілу доходів.
  Неправильне розподілення доходів і недостатнє фінансове планування можуть призвести до нестачі грошей або занадто великого боргу. Це може створити стрес і вплинути на вашу фінансову стабільність.

Важливо виявляти ці звички та свідомо працювати над їхнім зменшенням або уникненням. Створення бюджету, планування витрат та свідомі фінансові рішення можуть допомогти покращити вашу фінансову ситуацію.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.