Повідомлення для клієнтів – віськовослужбовців, їх дружин (чоловіків)

26.05.2023

Діє з 18.05.2024

ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»  на виконання п.15 ст.14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» не нараховує проценти за користування кредитом, а також штрафні санкції, пеню за кредитними договорами, укладеними з позичальниками (клієнтами), які є військовослужбовцями, резервістами (далі разом – військовослужбовці), а також їх дружинами (чоловіками), на час проходження військової служби в особливий період за умови надання клієнтами документів, які підтверджують їх статус військовослужбовця, дружини (чоловіка) військовослужбовця.

Для того, щоб скористатися зазначеною пільгою, військовослужбовець, дружина (чоловік) військовослужбовця, які є клієнтами Товариства, мають направити на поштову адресу Товариства: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 25, п. 318, або на електронну адресу: info@credit7.ua (при умові підписанняасвідчення документів –електронним підписом) такі документи:

Для військовослужбовців,  які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період на весь час їх призову:

1. Заяву, складену в довільній формі, підписану Клієнтом та адресовану Товариству.

2. Оригінал довідки за формою 5 або 6 Інструкції з діловодства у Збройних Силах України, затвердженої наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 07.04.2017 № 124 (надалі -Інструкція), зі строком видачі не більше одного місяця до дати подання та в якій має бути зазначено період перебування на військовій службі.

3. Витяг з наказу або довідку про призов військовозобов’язаного або резервіста на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, які видані територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, військовою частиною, органом військового управління, військовим навчальним закладом, установою або організацією Збройних Сил України.

4. Копію паспорта та копію довідки РНОКПП, що засвідчені підписом Клієнтам, які необхідні для виконання Товариством функцій податкового агента.

Для військовослужбовців, під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку із збройною агресією російської федерації проти України :

1. Заяву, складену в довільній формі, підписану Клієнтом та адресовану Товариству.

2. Оригінал довідки за формою 5 або 6 Інструкції, зі строком видачі не більше одного місяця до дати подання та в якій має бути зазначено період перебування на військовій службі.

3. Оригінал довідки за формою, яка встановлена додатком 1 або 4 або 6 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413.

4. Копію посвідчення Учасника бойових дій, що засвідчена підписом Клієнта.

5. Копію паспорта та копію РНОКПП, що засвідчені підписом Клієнта, які необхідні для виконання Товариством функцій податкового агента.

Якщо військовослужбовець перебуває у полоні, з ними втрачено зв’язок, зниклий безвісти, документи може подати один з родичів військовослужбовця. Додатково до перелічених вище документів, подається інформація, надана державним підприємством, яке виконує функції Національного інформаційного бюро, про те, що особа утримується в полоні або перебуває у заручниках держави-агресора, або включена до реєстру як така, з якою втрачено зв’язок, або зникла безвісти.

Якщо вимога про застосування пільги надходить від чоловіка/дружини військовослужбовця, то додатково до вищезазначених документів має бути наданий витяг з ДРАЦС про державну реєстрацію шлюбу із зазначенням відомостей про другого з подружжя. Витяг з ДРАЦС про державну реєстрацію шлюбу має бути сформований не пізніше ніж за два місяці до дня звернення Клієнта до Товариства.

У разі якщо заява Клієнта містить обґрунтоване прохання щодо перерахунку та повернення надмірно сплачених процентів, Клієнт має надати повні реквізити номеру рахунку IBAN, на який Товариством буде здійснено повернення коштів.

Звернення підлягає розгляду у першочерговому порядку у термін не більше одного місяця від дня його надходження.

Повідомлення для клієнтів – військовослужбовців

Діяло до 18.05.2024 року

ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»  на виконання п.15 ст.14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» не нараховує проценти за користування кредитом, а також штрафні санкції, пеню за кредитними договорами, укладеними з позичальниками-військовослужбовцями, на час проходження військової служби в особливий період за умови надання клієнтами – військовослужбовцями документів, які підтверджують їх статус військослужбовця.

Для того, щоб скористатися зазначеною пільгою, клієнт – військовослужбовець має направити на поштову адресу Товариства  02081, м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 25, п. 318 або на електронну адресу info@credit7.ua (за умови підписанняасвідчення документів КЕПом Клієнта – військовослужбовця) такі документи:

Для військовослужбовців, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на весь час їх призову:

1. Заяву, складену в довільній формі, підписану власноруч та адресовану Товариству;

2. Оригінал або нотаріально засвідчену копію довідки за формою 5 Інструкції з діловодства у Збройних Силах України, затвердженої наказом Генерального штабу Збройних Сил України від 07.04.2017 № 124 (надалі -Інструкція). Довідка має містити інформацію про весь період проходження Клієнтом військової служби.

3. Витягу із наказу або довідку про призов військовозобов’язаного на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, видана територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, військовою частиною, органом військового управління, військовим навчальним закладом, установою або організацією Збройних Сил України.

4. Копії паспорта та копії довідки РНОКПП, що завірені власно Клієнтом, які необхідні для виконання Товариством функцій податкового агенту.

Для військовослужбовців, які під час дії особливого періоду, брали або беруть участь в у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії росії:

1. Заяву, складену в довільній формі, підписану власноруч та адресовану Товариству;

2. Оригінал або нотаріально засвідчену копію довідки за формою 5 Інструкції, із зазначенням усього періоду проходження Клієнтом військової служби,

та

3. Оригінал або нотаріально засвідчену копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за формою, встановленою в Додатку № 4  до Порядку від 20.08.2014 №413);

4. Копії паспорта та копії РНОКПП, що завірені власно Клієнтом, які необхідні для виконання Товариством функцій податкового агенту.

У разі якщо заява Клієнта – військовослужбовця містить обґрунтоване прохання щодо перерахунку та повернення надмірно сплачених процентів – надати повні реквізити номеру рахунку IBAN, на який Товариством буде здійснено повернення коштів.

Звернення підлягає розгляду у першочерговому порядку у термін не більше одного місяця (30 календарних днів) від дати його надходження.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

Допомога ЗСУ та благодійність за квітень 2024 року

За квітень 2024 ми перерахували 783 078 грн на ЗСУ та рахунки благодійних фондів. З вірою у нашу перемогу! Допомога за квітень Загальна сума переказу за квітень 783 078 грн

Допомога ЗСУ та благодійність за березень 2024 року

За березень 2024 наша компанія перерахувала 692 560,92 грн на ЗСУ та рахунки благодійних фондів. В жодному разі не здаємося і наближаємо нашу країну до перемоги! Допомога за березень Загальна сума переказу за лютий 692 560,92 грн

Допомога ЗСУ та благодійність за лютий 2024 року

За лютий 2024 ми перерахували 684 921 грн на ЗСУ та рахунки благодійних фондів. Впевненими кроками наближаємося до перемоги! Допомога за лютий Загальна сума переказу за лютий 684 921 грн

Допомога ЗСУ та благодійність за січень 2024 року

За січень 2024 ми перерахували 790 384 грн на ЗСУ та рахунки благодійних фондів. Віримо у нашу перемогу! Допомога за січень Загальна сума переказу за січень 790 384 грн

Допомога ЗСУ та благодійність за грудень 2023 року

За грудень 2023 ми перерахували 684 990 грн на ЗСУ та рахунки благодійних фондів. З вірою у нашу перемогу! Допомога за грудень Загальна сума переказу за грудень: 684 990 грн