НА ЧОМУ НЕ МОЖНА ЕКОНОМИТИ?

25.04.2023

Існує кілька речей, на яких не можна економити, оскільки це може призвести до більших витрат у майбутньому. Ось декілька порад:

Здоров’я.
Не можна економити на здоров’ї. Здоров’є – це один з найбільш важливих аспектів життя людини, тому вкладайте у нього гроші, час та зусилля. Регулярні огляди у лікаря, здорова їжа та фізичні вправи допоможуть вам зберегти своє здоров’я на довгі роки.

Освіта.
Освіта – це інвестиція в майбутнє. Не заощаджуйте на освіті, особливо якщо ви плануєте отримати високооплачувану роботу. Якщо ви не можете дозволити собі платну освіту, то розгляньте можливість отримання стипендії або інших форм фінансування.

Безпека.
Не заощаджуйте на безпеці, тому що це може призвести до витрат в майбутньому. Страхування машини, квартири та життя- це дуже важливо, адже ніхто з нас не здатен зазирнути у майбутнє і знати, як розвиватимуться події. Це стосується і якісних дверних замків у квартирі, і сигналізації, яка убереже вас від крадіжок та пожежі.

Відпочинок.
Відпочинок є дуже важливим елементом життя, який допомагає зберігати фізичне та емоційне здоров’я людини. Якщо ми економимо на відпочинку, це може призвести до різних проблем: стрес, перенавантаження, депресія, втрата мотивації.

Техніка.
Економія на техніці може мати негативні наслідки, оскільки якість техніки може впливати на її функціональність та тривалість експлуатації. Якщо ви купуєте дешеву техніку низької якості, це може призвести до швидкого зношування, низької продуктивності та нестабільної роботи. В результаті, ви можете витратити більше грошей на ремонт або заміну цієї техніки, що в кінцевому підсумку буде коштувати вам дорожче, ніж покупка якісної техніки.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.