ЯК ПРАВИЛЬНО ПЛАНУВАТИ БЮДЖЕТ?

04.05.2023

Планування бюджету є важливим етапом фінансового планування, що допоможе вам ефективно використовувати свої фінансові ресурси та досягати поставлених фінансових цілей. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вам правильно планувати бюджет:

 1. Визначте свої фінансові цілі.
  Вам потрібно знати, на що ви хочете витрачати свої гроші, щоб ви могли скласти реалістичний план бюджету. Розробіть список своїх фінансових цілей, яких ви хотіли б досягти в найближчому майбутньому.
 2. Складіть список своїх доходів.
  Знайдіть всі джерела свого доходу, включаючи заробітну плату, дивіденди, проценти з банківських вкладів, інвестиційні прибутки та інше.
 3. Розрахуйте свої щомісячні витрати.
  Складіть список всіх регулярних витрат, таких як кредитні платежі, оренда житла, комунальні послуги, продукти харчування та інші. Також включіть нерегулярні витрати, такі як ремонт, автомобільні витрати, медичні послуги тощо.
 4. Визначте свій бюджет на кожен місяць.
  Після того, як ви визначили свої доходи та витрати, ви можете розрахувати свій місячний бюджет. Визначте, скільки грошей ви можете витратити на кожен вид витрат, та дотримуйтеся цього плану.
 5. Слідкуйте за своїм бюджетом та коригуйте його при необхідності.
  Регулярно слідкуйте за своїми витратами та перевіряйте, чи ви дотримуєтеся свого плану бюджету.
Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.