ЯК ЦІКАВО ПОДАРУВАТИ ГРОШІ?

19.05.2023

Подарунок виглядає дещо неоригінальним, якщо він складається лише з грошей. Однак, іноді саме гроші можуть бути найбільш цінним і корисним подарунком для отримувача. Ось декілька ідей, які можуть допомогти вам подарувати гроші:

 1. Підготуйте креативну упаковку.
  Наприклад, використовуйте красиву скляну банку або маленький сейф для грошей.
 2. Підготуйте особисту вітальну листівку.
  Додайте кілька особистих слів до листівки, яка доповнить ваш подарунок. Вітальна листівка може містити спогади, побажання, або вірші.
 3. Розгляньте ідеї для витрат грошей.
  Наприклад, якщо ви знаєте, що отримувач планує купити щось дороге, ви можете піти на допомогу, забезпечивши фінансування частини покупки.
 4. Подаруйте подарунковий сертифікат.
  Якщо ви не хочете прямо подарувати гроші, ви можете придбати подарунковий сертифікат в магазині або на сайті, де отримувач може сам обрати бажані товари.

Пам’ятайте, що краще подарувати гроші разом з креативною упаковкою і особистою вітальною листівкою, щоб зробити подарунок більш цікавим та запам’ятовуваним.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.