ФІНАНСОВІ МІФИ

22.04.2024

Фінансові міфи можуть бути небезпечними, оскільки вони можуть призвести до неправильних фінансових рішень і навіть фінансових проблем. Давайте розглянемо деякі з найпоширеніших фінансових міфів і розкажемо, чи є вони правдою чи обманом:

 1. “Щоб стати багатим, потрібно мати великі доходи”.
  Це не так. Багатство не обов’язково залежить від величини доходів. Важливіше управління грошима, ефективне заощадження і інвестування.
 2. “Купуйте житло, а не орендуйте – це завжди вигідніше”.
  Це не так. Рішення про купівлю чи оренду житла залежить від багатьох факторів, таких як ринкова ситуація, поточні фінансові можливості та плани на майбутнє.
 3. “Інвестування – це тільки для багатих”.
  Це не так. Інвестувати може будь-хто, незалежно від розміру доходу. Навіть невеликі інвестиції можуть призвести до значного зростання капіталу за довгостроковий період.
 4. “Краще мати багато кредитних карток для покращення кредитного рейтингу”.
  Це не так. Надмірне використання кредитних карт може призвести до накопичення боргів і зниження кредитного рейтингу. Важливо відповідально використовувати кредитні засоби і своєчасно погашати борги.
 5. “Купівля на розпродажах – завжди вигідно”.
  Це не так. Не завжди товари на розпродажах є вигідними або необхідними. Важливо розглядати якість товару та потребу в ньому перед покупкою.
 6. “Інвестування на біржі – це азартна гра”.
  Це не так. Інвестування на біржі вимагає досліджень, аналізу та розуміння ризиків. Це може бути стратегічним інструментом для росту капіталу.
 7. “Більш висока заробітна плата – завжди краща робота”.
  Це не так. Заробітна плата – це лише один з аспектів задоволення роботою. Важливіше враховувати рівень задоволення, можливості кар’єрного росту та баланс між роботою та особистим життям.
 8. “Зберігання грошей під матрацом – безпечніше, ніж у банку”.
  Це не так. Зберігання грошей у банку забезпечує їх захист від крадіжки та можливість отримання відсотків за їх збереження.

Пам’ятайте, що важливо перевіряти достовірність інформації та консультуватися з фахівцями, перш ніж приймати фінансові рішення на основі міфів або загальних переконань.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ФІНАНСИ ТА САМОРОЗВИТОК

Фінанси та саморозвиток – це дві важливі сфери життя, які взаємодіють між собою. Інвестування у свій власний розвиток може мати великий вплив на вашу кар’єру, особисте задоволення та фінансове благополуччя. Ось кілька способів, які можуть допомогти вам інвестувати у своє власне зростання: 👉🏻Освіта та навчання.Інвестування у власну освіту – це один з найкращих способів розвитку. […]

ФІНАНСИ ТА РОБОТИ МАЙБУТНЬОГО

Фінанси та роботи майбутнього: перспективи у зв’язку з автоматизацією та штучним інтелектом З розвитком технологій штучного інтелекту та автоматизації виникають нові виклики та можливості у сфері праці та фінансів. Ці технології обіцяють змінити ринок праці та вплинути на наш підхід до заробітку та інвестування. Сьогодні ми розглянемо, які зміни можна очікувати та як підготуватися до […]

ЕКОЛОГІЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Екологічні інвестиції – це про збереження середовища та фінансовий успіх. У сучасному світі, де питання збереження навколишнього середовища стають все більш актуальними, екологічні інвестиції виходять на передовий план як спосіб боротьби з кліматичними змінами та підтримки сталого розвитку. Цей підхід не лише дозволяє інвесторам здійснювати соціально відповідальні рішення, а й може приносити значні фінансові переваги. […]

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ТРАВЕНЬ

Оберіть цифру від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці🔮 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ІНВЕСТУВАТИ В МАЙБУТНЄ?

Інвестування в майбутнє – це процес вибору і розміщення капіталу в активи або проекти, які можуть приносити прибуток у майбутньому. Ось деякі стратегії та можливості для інвестування в майбутнє: Важливо ретельно дослідити і розуміти галузі, в які ви інвестуєте, та звертатися до фінансового консультанта або фахівця, якщо вам потрібна додаткова допомога або поради.