Пн-Пт: 8:00 - 23:00, Сб-Нд: 8:00 - 22:00

Обробка заявок на кредит - 24/7 без вихідних

Мова:

Як правильно погасити кредит в Кредит 7: огляд-порівняння способів

21.10.2021

В Кредит 7 є кілька способів погашення кредиту, і кожен – має свої нюанси. Щоб не виникло проблем з поверненням – ми склали докладний опис того, як правильно це зробити.

Загальні поради щодо погашення

  1. Ще при оформленні кредиту ми рекомендуємо записати (наприклад, в Календар свого смартфону за нагадуванням) дату, до якої кредит повинен бути погашений. Якщо для погашення ви вибрали не моментальний спосіб переказу – краще відправляти його не в останній день, а за 3 дні (про всяк випадок).
  2. Враховуйте, що у вихідні та святкові дні перекази через банки і термінали не йдуть, а в разі затримок – проблемні транзакції будуть розглядатися довше (або взагалі не будуть розглядатися). Тому в ідеалі відправляти перекази в робочий час.
  3. До суми для погашення обов’язково додавайте комісію за переказ. Наприклад, якщо для погашення кредиту вам потрібно 1500 грн, а банк бере 1% комісії – відправити потрібно буде 1515 грн. Інакше сума комісії відніметься з переказу, і для погашення її не вистачить.

Як погасити кредит на карту (в онлайн-кабінеті)

Термін зарахування: зазвичай протягом декількох хвилин, але можуть затримувати до 2-3 робочих днів.

Комісія:від 0% до 4%. Залежить від банку-емітента і від того, з якою карти відправляється платіж (кредитної або дебетової).

Найшвидший і простий спосіб. Для погашення увійдіть в свій особистий кабінет, перейдіть на сторінку погашення кредиту, і відправте гроші з картки будь-якого українського банку.

Як погасити кредит онлайн через Приват24

Термін зарахування: зазвичай протягом декількох хвилин, але можуть затримувати до 2-3 робочих днів.

Комісія:немає.

Ще один простий і швидкий варіант для клієнтів Приватбанку (мають там карту або депозит).

Увійдіть в свій кабінет в Приват24, впишіть в рядок пошуку Credit 7, і відправте потрібну суму.

Як правильно погасити мікропозик через термінали

Термін зарахування: до 3 робочих днів. Надіслати гроші можна в будь-який час і в будь-який день тижня, але “йти” вони почнуть в найближчий робочий день.

Комісія:від 0.5% до 4%. Залежить від способу поповнення (готівкові або з карти), який банк видав карту (якщо поповнюєте з карти) і суми.

Погасити кредит ви можете в будь-якому з терміналів Ibox в будь-якому місті (знайти найближчий термінал можна на мапі на сайті Ibox.ua). Для цього треба вибрати розділ банківських і страхових послуг, знайти нашу МФО, вибрати операцію (погашення), ввести свої дані і внести гроші.

Як погасити онлайн кредит в касах банків

Термін зарахування: до 3 робочих днів.

Комісія:від 0.5% до 2%. Залежить від того, з якого банку будете відправляти.

Відправити переказ на наші реквізити можна в будь-якому відділенні будь-якого українського банку. Мінус такого способу – робити це можна тільки в робочий час (тоді як всі вищеперелічені способи доступні цілодобово).

Що робити після погашення будь-яким із способів?

Відправили переказ?

Тепер ми рекомендуємо переконатися в тому, що кредит погашений правильно і повністю. Буває, що касир (або ви самі) помилиться при заповненні реквізитів, або переказ затримається, або ви неправильно розрахуєте комісію, і невеликої суми не вистачить для повного погашення позики – і в результаті кредит залишиться відкритим.

Тому:

  • при моментальних способи погашення – зателефонуйте нам, назвіть своє прізвище (і / або номер договору), і ми уточнимо, що все погашено вірно;
  • прі не-моментальних способи погашення (термінал, каса банку) почекайте 1-2 дня і зателефонуйте нам;
  • перевірте статус свого кредиту в особистому кабінеті.

А щоб бути зовсім вже спокійним – можете замовити виписку про відсутність боргу в нашій організації, і через якийсь час (скажімо, тижні через 3-4) перевірити свою кредитну історію в будь-який БКІ.

Оберіть суму

грн
для повторного кредита

600 грн

10 000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Взяти кредит онлайн В мене є промокод

Промокод активирован

Ввести другой

Промокод

Перший кредит
Повторний кредит

Берете

0 грн

Відсотки

0 грн

Сума до повернення до

0 грн

Графік платежів

Детальніше

за користування кредитом в перші днів
0,1% в день
за користування кредитом понад днів
1,9% в день

Переглянути весь графік

Доступно дострокове погашення кредиту

Паспорт кредиту

Схожі статті

Що таке БКІ?

БКІ – абревіатура від «бюро кредитних історій». Звернення до цієї організації може стати в нагоді кожному, хто планує взяти кредит. Та й всім іншим – навіть тим, хто ніколи не користувався кредитуванням – може бути корисно дізнатися, які дані про вас зберігаються в БКІ. Що таке БКІ, і навіщо воно потрібне? Бюро кредитних історій – […]

Як потрібно поводитися з колекторами?

Дзвінки від колекторів можуть серйозно зіпсувати життя людині. Такі співрозмовники не завжди адекватні, але зате завжди наполегливі, і мета у них тільки одна: будь-якими способами (в тому числі і не завжди законними) домогтися повернення боргу. Навіть якщо позичальник добросовісний, навіть якщо дані про нього потрапили до колекторів помилково, навіть якщо на нього оформлений шахрайський кредит […]

Що таке фінансова грамотність, і чому її варто вивчити кожному?

Як ви думаєте, хто доб’ється кращих результатів в житті: фінансово неписьменна людина, якій подарували 100 $ тисяч, або фінансово грамотна людина, якій подарували 10 $ тисяч? Ми ставимо на другого. Тому що фінансову грамотність зараз можна зараховувати до одного з життєво необхідних навичок, жити без якого стає все складніше. Що таке фінансова грамотність? Фінансова грамотність […]

Як поліпшити кредитну історію: 5 робочих варіантів

Один з перших показників, які перевіряє співробітник будь-якої кредитної організації про клієнта – це кредитна історія. Вона є у кожного, хто хоча б раз в житті брав кредит на будь-яку суму і в будь-якому місці. І вона безпосередньо впливає на рішення компанії: чи видадуть вам кредит, і на яких умовах. Тому якщо ваша кредитна історія […]