ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ОРЕНДИ ЧИ КУПІВЛІ ЖИТЛА

10.07.2023

Плюси оренди житла:

 1. Гнучкість.
  Оренда надає вам більшу гнучкість щодо місця проживання. Ви можете легко змінювати місце проживання при зміні роботи та будь-яких обставин.
 2. Менші фінансові зобов’язання.
  Оренда не потребує значних початкових витрат, таких як залог або покупка житла. Ви також не несете витрати на підтримку та ремонт житла.
 3. Більша доступність.
  Орендні квартири можуть бути доступнішими з точки зору вартості та місцезнаходження, зокрема в місцях з високою вартістю нерухомості.

Мінуси оренди житла:

 1. Відсутність власності.
  Оренда не дає вам власність над житлом. Ви не можете змінювати або модернізувати приміщення за своїм бажанням, і є обмеження щодо персоналізації місця.
 2. Збільшення витрат з часом.
  Орендні платежі можуть зростати з часом, оскільки орендодавець може підвищити орендну плату.
 3. Обмежена стабільність.
  Як орендар, ви залежите від власника нерухомості. Якщо власник вирішить продати або змінити умови оренди, вам може знадобитися шукати нове житло.

Плюси купівлі житла:

 1. Власність.
  Купівля житла дає вам право власності, що означає, що ви можете вільно розпоряджатися ним, модернізувати, змінювати його відповідно до своїх потреб та бажань.
 2. Фінансова стабільність.
  Купівля житла може бути довгостроковою інвестицією, оскільки значна частина ваших виплат йде на погашення кредиту, а не на орендні платежі. Після погашення кредиту, ви зможете насолоджуватися безкоштовним житлом або отримувати дохід від його здачі в оренду.
 3. Стабільність та безпека.
  Купівля житла надає вам стабільність і впевненість у майбутньому. Ви можете створити стабільне місце проживання для себе та своєї сім’ї та уникнути переїздів.
 4. Зростання вартості.
  Нерухомість може збільшувати свою вартість з часом. Якщо ринок нерухомості зростає, ви можете скористатися цим і отримати прибуток при подальшому продажі.

Мінуси купівлі житла:

 1. Фінансове навантаження.
  Купівля житла вимагає значних фінансових зобов’язань. Ви повинні оплачувати залог, довгостроковий кредит, податки на нерухомість та інші витрати, такі як утримання та ремонт будинку.
 2. Нестабільність ринку.
  Ринок нерухомості може бути піддається змінам і коливанням. Вартість вашої власної нерухомості може залежати від факторів, які не лежать під вашим контролем, таких як економічні умови та місцезнаходження.
 3. Обмежена гнучкість.
  Купівля житла зобов’язує вас до певного місця проживання, що може ускладнити зміну місця роботи або інших особистих обставин.
 4. Витрати на утримання.
  Після покупки житла ви стаєте власником і маєте відповідальність за його утримання. Це включає оплату комунальних послуг, ремонт та обслуговування будинку, що може бути витратним і часозатратним.
 5. Втрата ліквідності.
  Купівля житла затягує ваши фінансові ресурси в нерухомість. Це може ускладнити доступ до грошей в разі нагальних фінансових потреб.
 6. Ризик зниження вартості.
  Нерухомість може втратити вартість через зміни в економіці, регіональному розвитку або інших факторах. Це може вплинути на ваш потенційний прибуток при подальшому продажі.

Вибір між орендою та купівлею житла залежить від ваших фінансових можливостей, особистих пріоритетів і життєвого стилю.

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Строк платежу

днів

5 днів

30 днів

Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Отримати гроші В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Кредитний калькулятор згідно Постанови НБУ від 05.10.2021 №100 та вичерпна інформація стосовно відомостей про споживчі кредити, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор знаходяться в розділі Кредитні продукти

Схожі статті

ЧИ ДІЙСНО ГРОШІ ЗМІНЮЮТЬ ЛЮДИНУ?

Питання про те, чи гроші змінюють людину, є складним і залежить від багатьох факторів, включаючи індивідуальну особистість, цінності, цілі та обставини. Гроші можуть впливати на людей по-різному: Отже, гроші можуть впливати на людину, але зміна відбувається індивідуально і залежить від багатьох факторів. Важливо мати баланс між фінансовими цілями і особистими цінностями, а також пам’ятати, що […]

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ВСІ ГРОШІ В ЧОРНУ П’ЯТНИЦЮ?

Чорна П’ятниця може бути спокусою для багатьох, але важливо контролювати свої витрати, щоб уникнути фінансових проблем після свята. Ось кілька порад, як не витратити всі гроші в Чорну П’ятницю: Пам’ятайте, що важливо бути розумним споживачем і контролювати свої витрати під час Чорної П’ятниці, щоб уникнути фінансових труднощів.

ФІНАНСОВІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ НА ЛИСТОПАД

🔮 Фінансові передбачення на листопад!Оберіть номер від 1 до 5 та дізнайтеся, що на вас чекає у цьому місяці 😱 ⬇️⬇️⬇️

ЯК ВИНИКЛО СВЯТО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ШОПІНГУ?

🛍Всесвітній день шопінгу 11.11, також відомий як “День одиноких”, “День холостяка” або “День подяки”, виник у Китаї і почав набирати популярність в початковому контексті онлайн-шопінгу.Історія цього свята пов’язана з компанією Alibaba Group, однією з найбільших інтернет-корпорацій у світі, власником популярних онлайн-торгових платформ, таких як Taobao і Tmall. Свято було започатковане в 2009 році компанією Alibaba. […]

ЯК ЕКОНОМИТИ НА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТАХ?

Зменшення витрат на харчові продукти може бути ефективним способом економії коштів в повсякденному житті. Ось декілька порад, які можуть вам допомогти платити менше за їжу: Загалом, збереження на продуктах є можливим завдяки обізнаності, плануванню і ретельному відстеженню витрат.