Кредит онлайн на картку 24/7

До 15 000 грн під 0,01% на день

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту сформовано на Загальний ліміт кредитної лінії згідно умов Договору
Як взяти кредит?
Як повернути кредит?
01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів Easy Pay, City24, 2Click

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України

Як взяти кредит?

01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і термін кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

Як повернути кредит?

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів Easy Pay, City24, 2Click

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України

Навіть якщо ви фінансово грамотна людина, уважно плануєте бюджет і строго дотримуєтеся цього плану – непередбачувані витрати можуть виникати і у вас. І може так виявитися, що грошей для них не вистачить. У такій ситуації можна зателефонувати комусь із родичів або друзів-колег-знайомих і попросити в борг. А можна взяти кредит.

Для чого і кому може знадобитися кредит онлайн цілодобово?

Можливість отримати кредит цілодобово (вночі, в вихідний, в святковий день, або просто пізно ввечері або рано вранці) може виникнути у будь-якої людини – тому контакти організації, яка може його видати, корисно б мати.

Навіть якщо у вас велика зарплата, і навіть у вас є відкладений фінансовий запас – не завжди є можливість витратити саме його: наприклад – ви можете опинитися не вдома, або гроші можуть зберігатися не у вас, а в банку, або зберігатися у вас, але в валюті.

Наприклад – у вас може вночі розболітися зуб, і треба буде терміново їхати в приватну стоматологію. Навряд чи в такій ситуації ви захочете чекати початку робочого дня, щоб поміняти долари на гривні. Інший приклад – ви можете поїхати на відпочинок на 3 дні, взяти грошей рівно на стільки, але потім захотіти залишитися ще. У подібних випадках найпростіше по-швидкому отримати онлайн-кредит.

Де реально отримати кредит 24/7 на картку?

Відразу відпадають банки: вони працюють за «звичайним» графіком, і до того ж видають гроші ну дуже повільно. А якщо вам знадобився саме цілодобовий кредит – швидше за все, фінанси потрібні терміново, а не через пару днів. 

Тому краще звертатися відразу в МФО Credit 7. Ми працюємо по всій Україні, видаємо кредити цілодобово, в режимі 24/7, без перерв і вихідних. Подайте заявку в 7 ранку 1 січня – і ми її виконаємо. Напишіть нам о 3 годині ночі з суботи на неділю – і ми відповімо відразу. Зверніться до нас пізно ввечері в середині робочого тижня – і ми не підведемо.

Видача кредитів відбувається через сайт – тобто вам не знадобиться кудись їхати чи йти. Більш того – ви навіть перебувати можете не в місті, а де-небудь на дачі, турбазі, пляжі, їхати в метро, стояти в пробці, сидіти на задній парті в універі, або перебувати на робочому місці. Якщо є Інтернет – ви вже можете стати нашим клієнтом.

На яких умовах ми можемо видати кредит на картку цілодобово?

Нашим клієнтам ми пропонуємо від 500 до 15000 грн під 0.01%. Такі умови дозволяють погашати кредит з непомітною переплатою, що не доходить і до 100 грн.

Отримати кредит 24/7 ви можете через наш сайт. Зробити це можна з будь-якої точки нашої країни – аби у вас був Інтернет, і при вас була картка для отримання переказу.

Що стосується вимог до наших позичальників: ми кредитуємо громадян України віком від 18 років. З документів – знадобиться ІПН і паспорт. 

Як отримати позику онлайн цілодобово?

Головний нюанс: ми видаємо кредити тільки онлайн, через сайт.

Як це робиться:

 1. Ви створюєте особистий кабінет (тисніть «Увійти» справа вгорі, і проходьте коротку просту реєстрацію по мобільному номеру).
 2. Заходьте в особистий кабінет, і заповнюйте анкету. Полів небагато, на це йде буквально кілька хвилин – тому не поспішайте і не допускайте помилок.
 3. Прикріплюєте до анкети фото або відскановані паспорт і ІПН.
 4. Прив’язуєте до аккаунту картку, оформлену на ваше ім’я (важливо: на чужі картки, навіть якщо це ваш родич з таким же прізвищем – ми кредити не видаємо).
 5. В онлайн-калькуляторі вибираєте, скільки грошей хочете взяти, і на який термін (скільки днів), і тиснете «Отримати кредит».

Далі треба почекати близько півгодини, поки ми перевіряємо ваш профіль і розглядаємо заявку. Стільки чекати треба тільки при першому зверненні – з другого разу і далі ми приймаємо рішення набагато швидше. Відповідь по заявці прийде вам в СМС на прив’язаний номер, і на email, вказаний в анкеті.

Після цього залишається тільки «підписати» електронний договір, надіславши нам СМС-код, і отримати переказ на свою картку.

Відсоткова ставка, сума і термін повернення – не єдині чинники, які відіграють значення при отриманні кредиту. Є ситуації, в яких важлива і швидкість видачі. І якщо така ситуація виникла – найімовірніше, клієнту потрібні гроші тут і зараз. 

Які компанії видають кредити 24/7?

В Україні 2023 року кредити видають компанії двох типів: банки і мікрофінансові організації. У банках оформлення бюрократизовано і розтягнуто. Навіть якщо клієнт запитує невелику суму і за всіма вимогами відповідає запитам банку – навряд чи він отримає гроші швидше, ніж за один-два робочих дні. І саме робочих: у неробочий час і у вихідні займатися розглядом заявки ніхто не буде. 

Інша справа – МФО. Одна з найважливіших відмінностей від банку полягає саме в режимі роботи. Більшість таких організацій працюють у режимі 24/7, і заявки розглядають хоч пізно ввечері, хоч уночі, хоч у вихідний або святковий день. 

Переваги отримання кредиту 24/7 у МФО

Крім швидкості видачі послуги МФО кращі і з кількох інших причин: 

 • до клієнта висувається набагато менше вимог, завдяки чому отримати кредит 24/7 можуть і ті, кому майже напевно відмовлять у банку;
 • якщо у клієнта зіпсована кредитна історія, є відкриті кредити в інших місцях, або немає офіційного працевлаштування – у банку відмовлять, а в МФО не відмовлять;
 • уся процедура проходить дистанційно, тобто клієнт додатково заощаджує час, який витратив би на дорогу до банку і назад, на очікування в черзі та на спілкування з менеджером;
 • скористатися послугою можна з будь-якої точки країни, тому жителям невеликих населених пунктів не доведеться нікуди їхати;
 • доступні менші суми і строки погашення – у банках зазвичай пропонують кредити на строк від кількох місяців і на суми в десятки тисяч гривень, але не всім і не завжди потрібно так багато і надовго;
 • немає обмежень на те, як клієнт скористається грошима, тоді як банки можуть пропонувати цільові кредити (не просто гроші, а одразу оплату товару чи послуги через них), а за зняття кредитних грошей встановлювати підвищену комісію;
 • немає додаткових комісій за дострокове або часткове погашення, що вигідно для клієнта;
 • як і банківський кредит, кредит у МФО відображається на кредитній історії, тобто за його допомогою можна швидко її поліпшити (корисно, якщо вона зіпсована, або якщо вона чиста, і потрібно додати в неї позитивний пункт для отримання більшого кредиту). 

У яких випадках виручить кредит 24/7?

Цілодобові кредити можуть стати справжнім порятунком у ситуації, коли гроші потрібні терміново, а взяти їх ніде. Йдеться не тільки про тих людей, у яких зараз немає відкладених коштів: з такою проблемою можуть зіткнутися і ті, у кого великий дохід або є накопичення. Просто скористатися цими грошима просто тут і зараз – не можна. Наприклад, вони лежать на рахунку в банку, і їх не можна зняти до якоїсь певної дати, інакше не нарахують відсотки. Або всі накопичення обмінюються на валюту великими купюрами, і їх не хочеться міняти. Або ви дали гроші в борг родичу. Або гроші зберігаються готівкою вдома, але ви опинилися далеко від квартири – можливо, навіть в іншому місті. 

Є альтернатива: у подібній ситуації можна попросити в борг у близької людини. Але позичати гроші у своїх не всім хочеться. Також буває, що потрібно приховати від рідних ситуацію, на яку потрібні гроші – наприклад, якщо їм хочеться купити подарунок. Або ж близькі можуть допомогти і дати в борг, але не просто зараз. 

Для наочності – ось деякі ситуації, в яких гроші потрібні тут і зараз, без зволікань: 

 • посеред ночі розболівся зуб, і потрібно просто зараз викликати таксі та їхати в стоматологію;
 • у продажу з’явилися квитки на дуже потрібний рейс, і їх потрібно купувати, поки не розібрали;
 • ви забули готівку вдома і вирушили в подорож, і тепер потрібно десь знайти гроші на дні в дорозі (якщо взяли картку, то можна отримати на неї кредит і перевести в готівку в банкоматі);
 • на товар, який давно лежить у “Вибраному”, раптово зробили знижку 50%, яка діє тільки годину;
 • зарплату затримують на кілька днів через хворого головбуха, а ви вже побудували важливі плани, на які потрібні гроші, і тепер заплановане під загрозою зриву. 

Як бачите – у таких ситуаціях немає можливості довго чекати на розгляд заявки, відповіді від родичів, немає часу порівнювати різні МФО або добиратися додому за накопиченнями. 

Як отримати кредит онлайн 24/7 в Україні?

В Україні на кінець 2023 року працюють близько півсотні МФО, які мають ліцензію Нацкомфінпослуг. Звертатися варто саме в такі компанії, що отримали ліцензію – оскільки вони дотримуються законів, і клієнт у конфліктних ситуаціях має правовий захист. 

Але оскільки навіть компаній з ліцензією є дуже багато, клієнту буде непросто зорієнтуватися в десятках пропозицій. Щоб не втрачати на порівняння час, простіше звернутися до МФО, яка вважається однією з найкращих в українських рейтингах – це Credit7. Тож розповімо на її прикладі, як саме виглядає оформлення кредиту 24/7: 

 1. Натиснути “Увійти” праворуч зверху в кутку. 
 2. Зареєструватися. У Credit7 реєстрація проходить за номером телефону будь-якого українського оператора.
 3. Підтвердити реєстрацію через СМС-код. 
 4. Увійти в особистий кабінет і уважно заповнити анкету. У МФО потрібно надати тільки основні дані про позичальника – набагато менше, ніж збирають банки. Знадобляться ПІБ, дата народження, email, інформація про доходи (але без довідки з місця роботи). 
 5. Прив’язати банківську картку, куди зарахують гроші. Це може бути “пластик” будь-якого українського банку, але він обов’язково має бути оформлений на ту саму людину, яка подає заявку на кредит. Для прив’язки знадобиться ввести дані картки (номер, ім’я власника, CVV, місяць і рік закінчення дії), і відправити СМС-підтвердження. 
 6. На головній сторінці в онлайн-калькуляторі встановити повзунки на потрібні суму і кількість днів. Праворуч з’явиться точна сума до повернення, і окремо кількість відсотків, які потрібно заплатити за вашою заявкою. Так клієнт одразу знатиме точно, скільки знадобиться віддати. 
 7. Дочекатися СМС і листа на email, в яких прийде рішення по кредиту. Компанія може не тільки схвалити або відхилити заявку, але ще й запропонувати свою суму. Якщо новий клієнт запросив занадто багато, йому можуть схвалити спочатку менший кредит. 
 8. Якщо клієнт остаточно згоден і готовий оформити кредит – залишається відправити СМС-код, юридично рівновесний підпису ручкою на паперовому договорі. 

Після СМС-“підписання” кредит вважається взятим. Інформація про нього відобразиться в особистому кабінеті Credit7. Після цього в найближчі хвилини гроші надійдуть на прив’язану карту. Погасити кредит потрібно не пізніше ніж в останній день дії договору, але краще зробити це трохи раніше – на випадок, якщо транзакція не прийде миттєво. 

На яких умовах оформляють кредит 24/7 в Україні?

У МФО Credit7 діють такі умови: 

 • перший кредит можна взяти на суму від 500 до 15 000 грн на термін від 5 до 30 днів;
 • з другого кредиту і далі ліміти збільшуються – можна взяти вже від 500 до 30 000 грн. 

Відсоткова ставка для першого кредиту становитиме 0.01% на день (тобто не більше ніж 45 грн за весь термін). З другого разу і далі почне діяти базова ставка 2,5%, але для постійних клієнтів, які вчасно закривають попередні кредити, її можуть знизити.