Кредит під 0 відсотків

До 15 000 грн під 0,01% на день

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту сформовано на Загальний ліміт кредитної лінії згідно умов Договору
Як взяти кредит під 0 відсотків?
Як погасити кредит?
01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів Easy Pay, City24, 2Click.

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України.

Як взяти кредит під 0 відсотків?

01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

Як погасити кредит?

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів Easy Pay, City24, 2Click.

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України.

Перша характеристика будь-якого кредиту, на яку звертає увагу позичальник – це процентна ставка. Від її розміру залежить переплата: сума, яку знадобиться віддати зверху взятого кредиту. Що вища ставка, то більше грошей доведеться переплатити, і навпаки. 

Але буває й таке, що ставка за кредитом перебуває на рівні 0. Це справжня казка для позичальника: виходить, що такий кредит буде схожий на позику грошей у родича і друга, тобто скільки візьмете – стільки й повернете. 

Які компанії видають кредити без відсотків в Україні?

Йдеться тільки про МФО. У банках навіть пільгові кредити не видаються під нульову ставку. А різні види розстрочок, за якими обіцяють купівлю без переплат, насправді доступні не всім і мають немаленький список обмежень. Тому на практиці скористатися таким видом послуги може невеликий відсоток громадян. До того ж, розстрочка поширюється тільки на обмежену кількість товарів і послуг. 

Чому МФО готові видавати кредити під 0 відсотків?

Це один зі способів залучення нових клієнтів. Розрахунок такий: сьогодні людина візьме безвідсотковий кредит, а наступного разу повторно звернеться в цю саму МФО, тому що в неї вже буде позитивний досвід. Також у разі повторного звернення в одну й ту саму компанію наступний кредит видають швидше, тому що всі дані про клієнта вже є. 

На яких умовах можна взяти кредит під 0 відсотків?

Перше, що відразу потрібно уточнити: насправді ставка за кредитом становить не 0%, а 0.01% на добу. Ситуацію це змінює, але лише незначною мірою: переплачувати доведеться не більше кількох десятків гривень. 

Інші умови розглянемо на прикладі української МФО Credit7: 

Скільки грошей можна взятивід 500 до 15 000 грн
На який термін видається кредитвід 5 до 30 днів на вибір клієнта
Чи можливе продовженнятак, але пільгова ставка 0.01% діє тільки в перші 30 днів, у разі продовження довше цього терміну діятиме стандартна ставка – 1,5% за кожен день користування
Як отримати грошіна карту будь-якого українського банку

Вимоги до позичальника

Щоб оформити безвідсотковий кредит у Credit7, потрібно відповідати таким вимогам: 

 • не бути клієнтом Credit7 – тобто потрібно, щоб у минулому позичальник не брав жодного кредиту в цій МФО;
 • вік від 18 до 65 років;
 • українське громадянство;
 • немає прострочених кредитів у будь-яких інших компаніях (якщо вони є, відмова не гарантована, але шанс її отримати буде високим). 

Як отримати кредит під 0 відсотків в Україні?

Тепер до практики – оформлення безвідсоткового кредиту в Credit7 виглядає так: 

 1. Реєстрація акаунта. Для початку потрібно натиснути “Увійти” зверху праворуч, ввести номер мобільного і натиснути “Зареєструватися”. 
 2. Заповнення анкети. Увійдіть у створений акаунт і заповніть усі поля в анкеті. МФО хоче знати про клієнтів набагато менше, ніж банк, тому на заповнення піде кілька хвилин. Потрібні ПІБ, email, контактні дані та інформація про доходи. Підтверджувати доходи ніякими довідками не потрібно. 
 3. Прикріплення документів. Інформацію з анкети потрібно підтвердити. Для цього сфотографуйте або відскануйте ІПН і паспорт (паперовий або пластикову картку). Фото мають бути чіткими, не розмазаними, усі дані (включно з печатками, підписами та фотографією клієнта) має бути видно і читабельно. 
 4. Верифікація карти. Виплата кредиту відбувається на карту. Клієнту потрібно підтвердити свою згоду. Це ще один спосіб захисту від шахраїв: якщо хтось вкраде ваші паспорт і картку – без верифікації він не зможе отримати на вашу особу кредит. Для верифікації потрібно ввести дані картки (номер, термін дії, CVV), і підтвердити дію СМС-кодом. 
 5. Оформлення кредиту. На головній сторінці Credit7 є онлайн-калькулятор із двома повзунками: “Виберіть суму” і “Термін платежу”. Встановіть їх на потрібні позначки. Праворуч одразу покаже повну суму до повернення (кредит + відсотки зверху), окремо розмір відсотків і термін, до якого потрібно повернути кредит. Так клієнт не заплутається і не помилиться. Після того, як термін і сума будуть обрані – натисніть “Отримати гроші”. 
 6. Підтвердження кредиту. Незважаючи на те, що всі дії відбуваються дистанційно, договір підписувати все одно потрібно. Сам документ можна побачити в особистому кабінеті (ще до оформлення кредиту). А після відправлення заявки він, уже з вашими даними, прийде на email. Ознайомтеся з договором і, якщо все влаштовує – остаточно підтверджуйте оформлення кредиту. Для цього потрібно відправити ще один СМС-код. Він рівносильний підпису ручкою на паперовому договорі і має таке ж юридичне значення. 
 7. Отримання грошей. Після СМС-підпису гроші зараховуються в найближчі хвилини на верифіковану карту. А в особистому кабінеті з’явиться інформація про взятий кредит. 
 8. Погашення кредиту. Повернути позику можна через особистий кабінет з банківської картки, переказом у будь-якому банківському відділенні будь-якого банку України, або в терміналах 2Click, City24, EasyPay чи Приватбанку. Щоб повернути кредит, достатньо знати номер вашого договору, тобто внести оплату може будь-хто, не обов’язково сам клієнт. Пам’ятайте, що банківський переказ може йти кілька робочих днів, тому надсилати його потрібно не в останній день дії договору. 

Плюси та мінуси безвідсоткового кредиту

Головний плюс безвідсоткового кредиту – це те, що ви майже нічого не переплачуєте. Також зручний і сам процес оформлення: з моменту реєстрації акаунта до моменту отримання грошей проходить не більше години. Причому ця послуга доступна 24/7 без вихідних. У цьому плані кредити в МФО вигідно відрізняються від банківських, які видають під вищий відсоток, а також оформляють і довго, і складно, і тільки в робочі дні. 

Серйозних мінусів у безвідсоткового кредиту з МФО немає, якщо погасити його вчасно. Якщо клієнт прострочив повернення, на його позику почнуть нараховуватися стандартні відсотки, які будуть уже вищими за банківські. Однак і в банку в разі прострочення теж почне рахуватися підвищена пеня.

Приклад розрахунку кредиту

(за умови періодичності сплати процентів/акційний період = 10 днів)

Акційні умови (акційний період із застосуванням зниженої процентної ставки)

Сума кредиту = 1 000,00 грн

Загальний строк кредитування = 360 днів

Щоденна процентна ставка в акційний період= 0,01%

Проценти за 1 день в акційний період = 1 000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн

Проценти за 10 днів в акційний період = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн

Сума до сплати в акційний період = 1,00 грн

Річна процентна ставка (APR) в акційний період = 3,65%

Реальна річна процентна ставка в акційний період = 4,14%

Річна процентна ставка (APR) за строк кредитування поза акційного періоду = 547,50%

Реальна річна процентна ставка за весь строк кредитування з урахуванням акційного періоду = 9 717,69%

Загальні витрати за кредитом (складаються виключно із процентів, нарахованих за зниженою процентною ставкою в акційний період та процентів, нарахованих за стандартною процентною ставкою) = 5 251,00 грн

Сума до повернення в кінці строку договору = 1 000,00 грн + 1 грн. (акційний період) + (150,00 грн. * 35 періодів) = 6 251,00 грн

Застереження: обчислення реальної річної процентної ставки та загальних витрат за кредитом базуються на припущенні, що договір залишатиметься дійсним протягом погодженого строку, а сторони виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в договорі. При обчисленні вказаних показників не враховуються витрати споживача, обов’язковість сплати яких не передбачена договором та/або законодавством України та/або оплата яких здійснюється споживачем незалежно від походження коштів (власні, кредитні), в тому числі, але не виключно: витрати пов’язані з технічними, програмними і комунікаційними ресурсами, що необхідні споживачу для організації каналів доступу і підключення до вебсайту/ІТС Товариства, здійснені відкриття рахунків (отримання платіжних карт), переказу коштів через третіх осіб в погашення заборгованості за договором та інше

Стандартні умови кредиту (без акційного періоду застосування зниженої процентної ставки)

Сума кредиту = 1 000,00 грн

Загальний строк кредитування = 360 днів

Щоденна процентна ставка = 1,50%

Річна процентна ставка (APR) = 547,5%

Реальна річна процентна ставка за весь строк кредитування 17 484,08%

Проценти за 1 день = 1 000,00 грн * 1,50 / 100 = 15,00 грн

Загальна вартість кредиту (складаються виключно із процентів, нарахованих за стандартною процентною ставкою) = 5 400,00 грн

Сума до повернення в кінці строку договору = 1 000,00 грн + (150,00 грн * 36 періодів) = 6 400 грнЗастереження: обчислення реальної річної процентної ставки та загальних витрат за кредитом базуються на припущенні, що договір залишатиметься дійсним протягом погодженого строку, а сторони виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в договорі. При обчисленні вказаних показників не враховуються витрати споживача, обов’язковість сплати яких не передбачена договором та/або законодавством України та/або оплата яких здійснюється споживачем незалежно від походження коштів (власні, кредитні), в тому числі, але не виключно: витрати пов’язані з технічними, програмними і комунікаційними ресурсами, що необхідні споживачу для організації каналів доступу і підключення до вебсайту/ІТС Товариства, здійснені відкриття рахунків (отримання платіжних карт), переказу коштів через третіх осіб в погашення заборгованості за договором та інше