Мікрокредит

До 15 000 грн під 0,01% на день

Перший кредит
Повторний кредит

Оберіть суму

Оберіть суму

Сума кредиту - це сума траншу у межах доступного ліміту кредитної лінії
грн
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита
Більше 15 000 грн доступно для повторного кредита

500 грн

30000 грн

Періодичність платежу

днів

5 днів

30 днів

Проценти за
перший період

Сума

Сума погашення
до

Детальніше про кредит
Результати розрахунку
Перший платіж
платежі по
Останній платіж
Подати заявку В мене є промокод

Промокод успішно застосований

Ввести інший

Промокод

Додатково перелік кредитних продуктів Товариства, їхні істотні характеристики, калькулятор згідно з Постановою НБУ від 05.10.2021 №100 та інша інформація стосовно умов кредитування розміщені в розділі Кредитні продукти
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту
Паспорт кредиту сформовано на Загальний ліміт кредитної лінії згідно умов Договору
Як взяти мікрокредит?
Як погасити мікрокредит?
01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів, Easy Pay, City24, 2Click.

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України.

Як взяти мікрокредит?

01
Виберіть умови

Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".

02
Заповніть заявку

Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.

03
Підпишіть договір СМС-кодом

Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.

04
Гроші на картці

Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!

Як погасити мікрокредит?

01
Швидко онлайн

Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.

02
Через Приват24

Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.

03
В терміналі

Через мережу платіжних терміналів, Easy Pay, City24, 2Click.

04
В касі банку

Банківським переказом в будь-якому банку України.

За статистикою Мінфіну за 2021 рік українці щомісяця брали близько 1.2 млн мікрокредитів. Послугами компаній, які їх видають, користувався кожен п’ятий громадянин нашої країни. Якщо використовувати мікрокредит правильно, то він може стати хорошим помічником у складних ситуаціях. 

Чим мікрокредит відрізняється від кредиту в банку 

Мікрокредит і кредит у банку мають багато серйозних відмінностей: це абсолютно різні послуги для різних умов і різних завдань. Ось у чому різниця:

МікрокредитСпоживчий кредит у банку
Хто видаєМікрофінансова організація (МФО)Банк, у якого є послуга споживчих кредитів фізособам
Сумавід 500 грн до 15 000 грн (але є і МФО, які видають більше, до 30 000 грн у середньому)від 10 000 грн у середньому, також є альтернатива – купівля дешевших товарів у розстрочку
Термін поверненнявід 1 до 30 дніввід 3 місяців до кількох років
Відсоткова ставкаблизько 2% на деньвід 30% на рік
Спосіб видачі готівка (тільки з особистим візитом до офісу МФО) або переказ на картку будь-якого українського банкукредитна картка банку, в якому береться кредит, або переказ на дебетову картку цього ж банку (якщо картки немає, потрібно буде її оформити)
Особиста присутність клієнтапри онлайн-оформленні не потрібнообов’язково
Вимоги до клієнта18-65 років, громадянство України, немає прострочених відкритих кредитів, є джерело доходу (без перевірок)24-55 років, чиста або позитивна кредитна історія, є офіційне джерело доходу, немає відкритих кредитів (навіть не прострочених)

Коли корисний мікрокредит

Підіб’ємо підсумок порівняння з таблиці вище: мікрокредити видаються легко і швидко, на короткий термін і невеликими сумами. Тому вони ідеально підходять під ситуації, коли грошей потрібно небагато, але зате просто зараз. 

Наприклад: 

 • потрібно відвідати лікаря, але чекати за записом прийому в держполіклініці немає можливості, і треба йти в приватний кабінет;
 • у продажу з’явився потрібний товар, якого раніше не було, і потрібно встигнути його купити;
 • на потрібну річ, яку ви збиралися купувати найближчим часом, зробили велику знижку;
 • роботодавець затримав зарплату, а ваш бюджет було розписано суворо до дня зарплати без урахування затримки – тобто тепер немає на що купити продукти;
 • підійшов термін платежу за іншим кредитом, але грошей на нього немає, і може виникнути прострочення.

Навіть якщо у вас є накопичення, у перелічених вище ситуаціях вони можуть не допомогти. Наприклад, якщо всі гроші ви кладете на банківський депозит без прив’язаної картки – для того, щоб їх зняти, доведеться йти у відділення. На це і час потрібен, і зробити це можна тільки в робочий час: тобто якщо гроші знадобилися в п’ятницю ввечері, то отримати їх вдасться в кращому разі в понеділок уранці. 

Інший приклад: гроші можуть зберігатися в іноземній валюті великими купюрами. Міняти купюру в 200$, щоб оплатити прийом у лікаря, аналізи та купівлю ліків у сумі на 2000 грн – незручно. 

Як взяти мікрокредит покроково

Щоб отримати мікрокредит онлайн на картку, вам знадобиться до 1 години часу, мобільний номер будь-якого українського оператора, українські паспорт (паперовий або пластиковий), ІПН і смартфон із камерою. Для отримання грошей потрібна банківська карта. Підійде картка будь-якого українського банку, яка оформлена на ваше ім’я, і на яку дозволені вхідні перекази. 

Покроково процедура має такий вигляд: 

 1. Зареєструватися в МФО. Для реєстрації вкажіть свій мобільний номер. На нього прийде СМС із кодом підтвердження. Введіть код на сайті. 
 2. Заповнити анкету в особистому кабінеті. Вкажіть свої ПІБ, адресу, джерело доходу. Прикріпіть фотографію або скан документів. 
 3. Прив’язати банківську карту. Для прив’язки вкажіть її номер, CVV і місяць-рік закінчення дії. Після цього з картки спишеться невелика сума (близько 1 грн). Якщо ви переживаєте, що з картки спишеться більше – в онлайн-банкінгу можете встановити ліміт на Інтернет-операції в 10 грн. 
 4. Заповнити заявку на отримання мікрокредиту. Це робиться на головній сторінці сайту, в онлайн-калькуляторі. У заявці потрібні тільки два значення: скільки грошей потрібно, і на скільки днів. Автоматично калькулятор розрахує суму до повернення вже з нарахованими відсотками. 
 5. Почекати відповідь. Заявку можуть розглядати до півгодини, якщо ви вперше звернулися в компанію, і 5-15 хвилин, якщо звертаєтеся повторно. На цьому етапі є ймовірність, що менеджер МФО вам зателефонує, тому будьте готові відповісти на дзвінок. Буває, що при першій заявці, або якщо кредитний рейтинг клієнта недостатньо високий – МФО занижує суму в заявці. Наприклад, ви запросили 15 000 грн, а вам запропонують 11 000 грн. Це теж буде зазначено у відповіді. Відповідь прийде в СМС, електронному листі, і в повідомленні на смартфон, якщо ви встановили додаток і залогінилися в ньому. 
 6. Підписати кредитний договір. У дистанційному форматі це робиться через СМС-код. 

Після цього можна перевірити особистий кабінет: у ньому має відобразитися взятий мікрокредит. Там же можна буде і погасити його з карти, і дізнатися суму, що залишилася. 

Умови мікрокредитування в Україні у 2024 році

У МФО Credit7 діють такі умови видачі мікрокредитів: 

 • Сума мікрокредиту для першого звернення (нових клієнтів): від 500 до 15 000 грн. 
 • Сума мікрокредиту для діючих клієнтів: від 500 до 30 000 грн. Залежно від рейтингу клієнта, максимальна сума може підвищуватися поступово. Наприклад, якщо ви брали перший мікрокредит на 1000 грн на термін 3 дні, і вказали свою зарплату 21 000 грн – з другого звернення вам можуть підвищити ліміт до 17 000 грн. 
 • Термін погашення: від 5 до 30 днів. 
 • Пролонгація (продовження без включення штрафних відсотків і псування кредитної історії): можлива, до 365 днів. 
 • Відсоткова ставка для першого звернення: 0.01% на день. Тобто якщо взяти 10 000 грн на 10 днів, переплата складе 10 грн. 
 • Відсоткова ставка з другого звернення і далі: 1.99% на день. Але ставка може бути знижена для тих, хто звертається неодноразово. 
 • Відсоткова ставка при простроченні: 2.5% на день. 

Ризики отримання мікрокредитів та поради клієнтам

Головний ризик мікрокредиту – це велика відсоткова ставка, яка стане ще більшою в разі прострочення. Тому користуватися цією послугою можна тільки в одному випадку: якщо ви точно впевнені, що зумієте повернути мікрокредит вчасно. Або якщо у вас самих не вистачить на це грошей – то знайдуться друзі або родичі, які зможуть перепозичити потрібну суму. 

Щоб не ризикувати кредитною історією і великими переплатами – не беріть мікрокредити для тих витрат, які можна відкласти або скасувати. Наприклад, на четверту пару модних кросівок, або на заміну смартфона просто тому, що цей набрид, або на похід у ресторан. 

Як погасити мікрокредит у Credit7

У Credit7 є кілька способів закрити мікрокредит: 

 • в особистому кабінеті, сплативши з картки;
 • у терміналі, застосунку або на сайті Приват24;
 • у терміналах мережі City24, Easy Pay, 2Click;
 • банківським переказом. 

Оплата з картки або через Приват24 приходить протягом декількох хвилин. Банківський переказ або переказ через інші термінали може йти довше: до 3 робочих днів. Тому не потрібно відправляти гроші такими способами в останню годину останнього дня терміну дії договору, інакше може виникнути прострочення. 

Після надсилання грошей у будь-якому разі потрібно переконатися, що вони дійшли вчасно, і мікрокредит закрито. Перевірте це в особистому кабінеті або через додаток Credit7, або зателефонувавши менеджеру компанії. А через 2-3 тижні рекомендується взяти виписку зі своєї кредитної історії в будь-якому БКІ. 

Приклад розрахунку кредиту

(за умови періодичності сплати процентів/акційний період = 10 днів)

Акційні умови (акційний період із застосуванням зниженої процентної ставки)

Сума кредиту = 1 000,00 грн

Загальний строк кредитування = 360 днів

Щоденна процентна ставка в акційний період= 0,01%

Проценти за 1 день в акційний період = 1 000,00 грн * 0,01 / 100 = 0,10 грн

Проценти за 10 днів в акційний період = 0,10 грн х 10 днів = 1,00 грн

Сума до сплати в акційний період = 1,00 грн

Річна процентна ставка (APR) в акційний період = 3,65%

Реальна річна процентна ставка в акційний період = 4,14%

Річна процентна ставка (APR) за строк кредитування поза акційного періоду = 547,50%

Реальна річна процентна ставка за весь строк кредитування з урахуванням акційного періоду = 9 717,69%

Загальні витрати за кредитом (складаються виключно із процентів, нарахованих за зниженою процентною ставкою в акційний період та процентів, нарахованих за стандартною процентною ставкою) = 5 251,00 грн

Сума до повернення в кінці строку договору = 1 000,00 грн + 1 грн. (акційний період) + (150,00 грн. * 35 періодів) = 6 251,00 грн

Застереження: обчислення реальної річної процентної ставки та загальних витрат за кредитом базуються на припущенні, що договір залишатиметься дійсним протягом погодженого строку, а сторони виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в договорі. При обчисленні вказаних показників не враховуються витрати споживача, обов’язковість сплати яких не передбачена договором та/або законодавством України та/або оплата яких здійснюється споживачем незалежно від походження коштів (власні, кредитні), в тому числі, але не виключно: витрати пов’язані з технічними, програмними і комунікаційними ресурсами, що необхідні споживачу для організації каналів доступу і підключення до вебсайту/ІТС Товариства, здійснені відкриття рахунків (отримання платіжних карт), переказу коштів через третіх осіб в погашення заборгованості за договором та інше

Стандартні умови кредиту (без акційного періоду застосування зниженої процентної ставки)

Сума кредиту = 1 000,00 грн

Загальний строк кредитування = 360 днів

Щоденна процентна ставка = 1,50%

Річна процентна ставка (APR) = 547,5%

Реальна річна процентна ставка за весь строк кредитування 17 484,08%

Проценти за 1 день = 1 000,00 грн * 1,50 / 100 = 15,00 грн

Загальна вартість кредиту (складаються виключно із процентів, нарахованих за стандартною процентною ставкою) = 5 400,00 грн

Сума до повернення в кінці строку договору = 1 000,00 грн + (150,00 грн * 36 періодів) = 6 400 грнЗастереження: обчислення реальної річної процентної ставки та загальних витрат за кредитом базуються на припущенні, що договір залишатиметься дійсним протягом погодженого строку, а сторони виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в договорі. При обчисленні вказаних показників не враховуються витрати споживача, обов’язковість сплати яких не передбачена договором та/або законодавством України та/або оплата яких здійснюється споживачем незалежно від походження коштів (власні, кредитні), в тому числі, але не виключно: витрати пов’язані з технічними, програмними і комунікаційними ресурсами, що необхідні споживачу для організації каналів доступу і підключення до вебсайту/ІТС Товариства, здійснені відкриття рахунків (отримання платіжних карт), переказу коштів через третіх осіб в погашення заборгованості за договором та інше