Мікрокредит онлайн
До 15 000 грн під 0,01% на перший період користування кредитом
Оберіть суму
Оберіть суму
500 грн
35 000 грн
Періодичність платежу
5 днів
30 днів
Проценти за
перший період
Сума
Сума погашення
до
Сума кредиту
Процентна ставка в день
Реальна річна відсоткова ставка
Періодичність сплати процентів
кожні днів
Загальні витрати (проценти)
Загальна вартість
Дата видачі кредиту
Графік платежів
Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".
Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.
Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.
Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!
Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.
Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.
Через мережу платіжних терміналів, Easy Pay, City24, 2Click.
Банківським переказом в будь-якому банку України.
Як взяти мікрокредит?
Виберіть необхідну суму і строк кредиту, після натисніть на кнопку "Отримати гроші".
Заповніть просту заявку щоб ми могли прийняти рішення по вашому кредиту.
Ознайомтеся з умовами договору і підпишіть його СМС-кодом, який буде висланий на ваш телефон.
Після підписання договору, гроші будуть зараховані на Вашу карту МИТТЄВО!
Як погасити мікрокредит?
Зайдіть в Особистий кабінет та сплатіть кредит банківською картою.
Зайдіть в Приват24, в пошуковому вікні введіть Credit7 і зробіть платіж без комісії.
Через мережу платіжних терміналів, Easy Pay, City24, 2Click.
Банківським переказом в будь-якому банку України.
За статистикою Мінфіну за 2023 рік українці щомісяця брали близько 1.2 млн мікрокредитів. Послугами компаній, які їх видають, користувався кожен п’ятий громадянин нашої країни. Якщо використовувати цю можливість правильно, то він може стати хорошим помічником у складних ситуаціях.
Чим мікрокредит відрізняється від кредиту в банку?
Вони мають багато серйозних відмінностей: це абсолютно різні послуги для різних умов і різних завдань. Ось у чому різниця:
Мікрокредит | Споживчий кредит у банку | |
Хто видає | Мікрофінансова організація (МФО) | Банк, у якого є послуга споживчих кредитів фізособам |
Сума | від 500 грн до 15 000 грн (але є і МФО, які видають більше, до 30 000 грн у середньому) | від 10 000 грн у середньому, також є альтернатива – купівля дешевших товарів у розстрочку |
Термін повернення | від 1 до 30 днів | від 3 місяців до кількох років |
Відсоткова ставка | близько 2% на день | від 30% на рік |
Спосіб видачі | готівка (тільки з особистим візитом до офісу МФО) або переказ на картку будь-якого українського банку | кредитна картка банку, в якому береться кредит, або переказ на дебетову картку цього ж банку (якщо картки немає, потрібно буде її оформити) |
Особиста присутність клієнта | при онлайн-оформленні не потрібно | обов’язково |
Вимоги до клієнта | 18-65 років, громадянство України, немає прострочених відкритих кредитів, є джерело доходу (без перевірок) | 24-55 років, чиста або позитивна кредитна історія, є офіційне джерело доходу, немає відкритих кредитів (навіть не прострочених) |
Коли корисний мікрокредит на карту?
Підіб’ємо підсумок порівняння з таблиці вище: мікрокредити видаються легко і швидко, на короткий термін і невеликими сумами. Тому вони ідеально підходять під ситуації, коли грошей потрібно небагато, але зате просто зараз.
Наприклад:
- потрібно відвідати лікаря, але чекати за записом прийому в держполіклініці немає можливості, і треба йти в приватний кабінет;
- у продажу з’явився потрібний товар, якого раніше не було, і потрібно встигнути його купити;
- на потрібну річ, яку ви збиралися купувати найближчим часом, зробили велику знижку;
- роботодавець затримав зарплату, а ваш бюджет було розписано суворо до дня зарплати без урахування затримки – тобто тепер немає на що купити продукти;
- підійшов термін платежу за іншим кредитом, але грошей на нього немає, і може виникнути прострочення.
Навіть якщо у вас є накопичення, у перелічених вище ситуаціях вони можуть не допомогти. Наприклад, якщо всі гроші ви кладете на банківський депозит без прив’язаної картки – для того, щоб їх зняти, доведеться йти у відділення. На це і час потрібен, і зробити це можна тільки в робочий час: тобто якщо гроші знадобилися в п’ятницю ввечері, то отримати їх вдасться в кращому разі в понеділок уранці.
Інший приклад: гроші можуть зберігатися в іноземній валюті великими купюрами. Міняти купюру в 200$, щоб оплатити прийом у лікаря, аналізи та купівлю ліків у сумі на 2000 грн – незручно.
Як взяти мікро кредит покроково
Щоб отримати кошти, вам знадобиться до 1 години часу, мобільний номер будь-якого українського оператора, українські паспорт (паперовий або пластиковий), ІПН і смартфон із камерою. Для отримання грошей потрібна банківська карта. Підійде картка будь-якого українського банку, яка оформлена на ваше ім’я, і на яку дозволені вхідні перекази.
Покроково процедура має такий вигляд:
- Зареєструватися в МФО. Для реєстрації вкажіть свій мобільний номер. На нього прийде СМС із кодом підтвердження. Введіть код на сайті.
- Заповнити анкету в особистому кабінеті. Вкажіть свої ПІБ, адресу, джерело доходу. Прикріпіть фотографію або скан документів.
- Прив’язати банківську карту. Для прив’язки вкажіть її номер, CVV і місяць-рік закінчення дії. Після цього з картки спишеться невелика сума (близько 1 грн). Якщо ви переживаєте, що з картки спишеться більше – в онлайн-банкінгу можете встановити ліміт на Інтернет-операції в 10 грн.
- Заповнити заявку на отримання грошей. Це робиться на головній сторінці сайту, в онлайн-калькуляторі. У заявці потрібні тільки два значення: скільки грошей потрібно, і на скільки днів. Автоматично калькулятор розрахує суму до повернення вже з нарахованими відсотками.
- Почекати відповідь. Заявку можуть розглядати до півгодини, якщо ви вперше звернулися в компанію, і 5-15 хвилин, якщо звертаєтеся повторно. На цьому етапі є ймовірність, що менеджер МФО вам зателефонує, тому будьте готові відповісти на дзвінок. Буває, що при першій заявці, або якщо кредитний рейтинг клієнта недостатньо високий – МФО занижує суму в заявці. Наприклад, ви запросили 15 000 грн, а вам запропонують 11 000 грн. Це теж буде зазначено у відповіді. Відповідь прийде в СМС, електронному листі, і в повідомленні на смартфон, якщо ви встановили додаток і залогінилися в ньому.
- Підписати кредитний договір. У дистанційному форматі це робиться через СМС-код.
Після цього можна перевірити особистий кабінет: у ньому має відобразитися ваша угода. Там же можна буде і погасити його з карти, і дізнатися суму, що залишилася.
Умови мікрокредитування в Україні у 2024 році
У МФО Credit7 діють такі умови:
- Сума для першого звернення (нових клієнтів): від 500 до 15 000 грн.
- Сума для діючих клієнтів: від 500 до 30 000 грн. Залежно від рейтингу клієнта, максимальна сума може підвищуватися поступово. Наприклад, якщо ви брали перший мікрокредит на 1000 грн на термін 3 дні, і вказали свою зарплату 21 000 грн – з другого звернення вам можуть підвищити ліміт до 17 000 грн.
- Термін погашення: від 5 до 30 днів.
- Пролонгація (продовження без включення штрафних відсотків і псування кредитної історії): можлива, до 365 днів.
- Відсоткова ставка для першого звернення: 0.01% на день. Тобто якщо взяти 10 000 грн на 10 днів, переплата складе 10 грн.
- Відсоткова ставка з другого звернення і далі: 1.99% на день. Але ставка може бути знижена для тих, хто звертається неодноразово.
- Відсоткова ставка при простроченні: 2.5% на день.
Ризики при отриманні та поради клієнтам
Головний ризик такої послуги – це велика відсоткова ставка, яка стане ще більшою в разі прострочення. Тому користуватися цією послугою можна тільки в одному випадку: якщо ви точно впевнені, що зумієте повернути мікрокредит вчасно. Або якщо у вас самих не вистачить на це грошей – то знайдуться друзі або родичі, які зможуть перепозичити потрібну суму.
Щоб не ризикувати кредитною історією і великими переплатами – не беріть кошти для тих витрат, які можна відкласти або скасувати. Наприклад, на четверту пару модних кросівок, або на заміну смартфона просто тому, що цей набрид, або на похід у ресторан.
Як погасити мікрокредит у Credit 7?
У Credit7 є кілька способів закрити угоду:
- в особистому кабінеті, сплативши з картки;
- у терміналі, застосунку або на сайті Приват24;
- у терміналах мережі City24, Easy Pay, 2Click;
- банківським переказом.
Оплата з картки або через Приват24 приходить протягом декількох хвилин. Банківський переказ або переказ через інші термінали може йти довше: до 3 робочих днів. Тому не потрібно відправляти гроші такими способами в останню годину останнього дня терміну дії договору, інакше може виникнути прострочення.
Після надсилання грошей у будь-якому разі потрібно переконатися, що вони дійшли вчасно, і угоду закрито. Перевірте це в особистому кабінеті або через додаток Credit7, або зателефонувавши менеджеру компанії. А через 2-3 тижні рекомендується взяти виписку зі своєї кредитної історії в будь-якому БКІ.